Ginfest 2023 je největší oslava řemeslných ginů, která proběhne 17. června

Již po sedmé se představí veřejnosti na jednom místě nejvýznamnější výrobci a distributoři, kteří se budou dělit s návštěvníky o svoji lásku a vášeň k ginu. Nabídnou nejen vzorky svých značek k ochutnání, ale také vás seznámí s jejich příběhy a zajímavostmi. 7. ročník Ginfestu se koná 17. června, od 12 do 21 hodin v prostorách Galerie Villa Pellé v Praze Bubenči.

Na programu jsou semináře s odborníky, brand ambasadory značek od nás i ze zahraničí, řízené degustace, nové i klasické ginové koktejly. Po celou dobu bude k dispozici originální catering včetně pastrami, sushi i vegetariánských pokrmů, během odpoledne a večera vystoupí kytarista, zpěvák a skladatel Jakub Xavier Baro. V ceně základní vstupenky na Ginfest je také vstup na výstavu Lubomíra Typlta - Levitace.

Lubomír Typlt se v posledních několika letech stal jednou z nejvýraznějších postav současné středoevropské malby, které se dostalo velké odezvy od diváků i sběratelů. Stal se vůdčí osobností, na jehož výstavy je vždy upřena velká pozornost.

Novorenesanční Pelléovu vilu, architektonickou perlu z roku 1889 od architekta Rudolfa Koukoly, najdete v klidné rezidenční a diplomatické části Bubenče, mezi Hradem, Letenskými, Chotkovými sady a Královskou oborou, v blízkosti stanice metra A Hradčanská.

Více informací o programu 7. ročníku Ginfestu najdete na www.ginfest.cz

Předprodej vstupenek je na https://goout.net/cs/ginfest-2023/sznumsv/