Myslivcová se zamilovala do pavouka

Blondýna, která se zamilovala do pavouka? My už mysleli, že má Dominika Myslivcová nový objev a on je to chlápek, co vypadá jako pavouk. Tak to už je trochu moc na zdravý rozum…

Co se české Barbie týká, už nás jen tak něco nepřekvapí, ale v jejím případě jsme připraveni na všechno. Pravdou je, že s lidským pavoukem nás vcelku zaskočila. O co tedy jde? Samozřejmě jsme se slečny v růžovém hned zeptali. „Nemůžu být zamilovaná, nebo co? Tady fakt člověk nemá žádné soukromí,“ smála se a zkoušela to nejprve tak nějak opravdově. Máme prý být trpěliví a všechno se dozvíme 7. září. Proč zrovna v tento den? Na začátku září totiž přichází na trh nová hra na platformu PlayStation a její název je - světe div se - Marvel's Spider Man!

Takže odtud vítr vane. „Já na té hře ale fakt ujíždím. Prostě mě to baví, je to takový můj úlet od reality. Filmy mám samozřejmě také nakoukané,“ vysvětlila Myslivcová. Tu hru snad budeme muset vyzkoušet. Zajímalo by nás, co je tajnou "drogou" Dominiky Myslivcové. Co vás?

Foto: sociální site/archive D. Myslivcové