Vítězky České Miss okouzlily i bosse formule 2

Šampionáty Formule 1 a Formule 2 jsou od začátku letošní sezony bez krásných dívek na startovním roštu. Grid girls byly nahrazeny dětmi, ale něco těm závodům chybí. Vše bylo však jinak, když dorazily do italské Monzy vítězky České Miss. Okouzlily i bosse Formule 2 Bruno Michela. 

Seriál Formule 2 je letos součástí F1, což samozřejmě znamená jeden obrovský kolotoč. Kdo to neviděl, možná ani neuvěří, co všechno se v zákulisí děje. Nevěřily a jen se divily i České Miss. Nové vedení soutěže jim totiž zařídilo cestu do Monzy na legendární okruh, který hostil závody F1 a F2. „Neopakovatelný zážitek. Můžete být fanoušky motoristického sportu nebo ne. Ale tohle vás prostě dostane,“ pochvalovala si Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, když obdivovala zázemí historicky první české stáje v seriálu F2 Charouz Racing System.

Při pohledu na naše krásky dvakrát škoda, že grid girls mají stopku. Na druhou stranu, Šteflíčková, Šišková i Křivánková se na startovní rošt podívaly. Přidal se k nim, mimo jiných, i šéf Formule 2 Bruno Michel a s úsměvem si všichni čtyři zapózovali. Uvidíme, třeba se Michel po setkání s trojicí Češek zasadí za to, aby byly grid girls součástí alespoň Formule 2. My bychom rozhodně nebyli proti. Ovšem je otázka, co by na to řekli partneři našich krásek. Nechat se obdivovat od bohatých závodníků a byznysmanů? Hm, to je velké pokušení, snad nebudou moc žárlit. Ale co, stejně s tím asi nic nenadělají.

Foto: Česká Miss