Toto jsou finalisté soutěže Muž roku 2019! Tipnete si vítěze?

Jubilejní 20. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2019 je tady a v pražském K.U. Baru byli krásní urostlí muži představeni novinářům. Volnočasové oblečení od firmy Koutný finálové dvanáctce opravdu slušelo. Spodní prádlo obdivovaly dámy všech věkových kategorií a brýle, které zapůjčila  Optika Slavíková, jim to opravdu seklo.

Urostlí adepti se představili se svými patrony, mezi nimiž byli Uršula Kluková, Štěpánka Duchková, Radim Flender, Pavel Trávníček, Kája Pavlíček, Zuzana Bubílková, Hanka Krampolová, Muž roku Jiří Kmoníček a další známé osobnosti. Svého svěřence podpořilo také duo Muž roku 2016 Josef Kůrka a herečka Jitka Asterová.

Na týdenní soustředění do Tuniska odlétají finalisté soutěže Muž roku už za pár dnů. Kdo z nich získá titul, se dozvíte při finále, které se bude konat 23. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

„Letošní kluci jsou hodně odlišní, což je dobře. Protože kolikrát mám pocit, že jsou všichni dnešní mladíci jako přes kopírák. Ale jo, jsou hezcí,“ libovala si Monika Trávníčková. „Při finále v Náchodě budu sedět v porotě, ale ještě před tím budu mít možnost poznat kluky lépe na jejich soustředění v Tunisku s cestovní kanceláří Fantasy Travel. Malého syna Maxmiliána necháváme doma, a my s manželem si uděláme dovolenou. Zároveň tam oslavíme i můj svátek, tak se moc těším,“ uvedla manželka herce Pavla Trávníčka.

Prezident soutěže David Novotný je s průběhem nadmíru spokojen. „Je vidět, že soutěž Muž roku, která letos slaví 20. narozeniny, přitahuje nejen stále více kvalitních uchazečů, ale i zájem médií. Však máme co nabídnout. Sympatičtí mladí muži s vypracovanými těly, exkluzivní soustředění v atraktivním resortu v Tunisku a potom finálový galavečer v krásném prostředí secesního náchodského divadla, to vše jsou nezapomenutelné zážitky. A navíc, vítězové poletí na světové soutěže, kde se kluci z Muže roku každoročně umisťují na předních místech. Musím samozřejmě moc a moc poděkovat sponzorům, protože bez nich by se soutěž neobešla. Moc děkuji.“

A komu můžete držet palce?

 1. Jan Liška,OSVČ, 24 let, Frýdek-Místek
 2. Václav Kršňák, gastromie, 29 let, Teplice
 3. Michal Majzner, zámečník, 22 let, Josefov
 4. Lukáš Moučka, technický dozor investorů, 26 let, Krupka
 5. Ondřej Kabeláč, učitel a výchovný poradce, 29 let, Tlustovousy
 6. Jan Solfronk, lektor, 29 let, Jablonec nad Nisou
 7. Jakub Chyňava, student, 24 let, České Budějovice
 8. Tomáš Vančura, OSVČ, barový catering, 26 let, Pardubice
 9. Immanuel Adenubi, student, 21 let, Praha
 10. Jiří Hemelka, tenisový trenér, 29 let, Prostějov
 11. Vojtěch Urban, podnikatel, 26 let, Vsetín
 12. Jan Tvrz, podnikatel, 26 let, Žatec