Iva Kubelková v Brně jen zářila

Modelka, moderátorka, herečka a hlavně vicemiss České republiky z roku 1996 Iva Kubelková vypadá stále skvěle. Není tedy vůbec divu, že je už několik let tváří kosmetické značky Dermacol. O tom, jak skvěle vypadá, se mohli přesvědčit na vlastní oči všichni její příznivci, když se před pár dny v centru Brna zúčastnila otevření nové prodejny oblíbené české značky.

V moravské metropoli prozradila, že léto bude mít pěkně nabité nejen prací, ale plánuje i několik odpočinkových dovolených u moře. „V úvodu začneme  Karlovarským festivalem a pak hned letíme na Ischii,“ upřesňuje. Ani tam nebude podceňovat péči o tělo a přidává své osobní tipy.

„Pro mě je základem pravidelná péče o pleť. Nedám dopustit na řadu Hyaluron Therapy. V létě k tomu přidávám vysoký ochranný faktor a dostatečný pitný režim, používám opalovací krémy, vhodné korektory, nebo voděodolnou řasenku, které vám v létě vydrží celý horký letní den. Jinak si myslím, že tím největším elixírem mládí je pohoda, relax a radost ze života.“ Kromě dovolené bude krásná modelka pracovat na své plánované desce. Ta má vyjít zkraje roku 2020 a bude se na co těšit.

Foto: Dermacol