Fotbalista Pavel Horváth se proběhl s míčem na D1

Zažili jste už někdy kolonu na dálnici, která je pomalejší než šnek a slunce se do toho opírá, jak nejlépe umí a v tom najednou okolo vás proběhne s míčem fotbalista Pavel Horváth? Tak přesně to se před časem odehrálo na D1 a nebyl u toho sám....

Tak to na klidu rozhodně nepřidá, ještě když vám bývalý reprezentant odpoví: „Já tady čekám na to, až tady lidi začnou tancovat a bude je to hrozně bavit,“ odpověděl Pavel Horváth, který se prý také o tanec pokusí… „Myslím, že dovedu tancovat, ale ne úplně podle choreografie, budu se spíše jako snažit napodobovat ty, co to uměj,“  řekl na rozpálené dálnici fotbalista. Také vás napadá, že toto vysvětlení je jen důsledek rozpáleného slunce? Vyvedeme vás však z omylu, ani slůvko není vymyšlené, ale nebyla to náhoda.

Nedaleko Prahy se totiž točil všemi fanoušky tance, zábavy a sportu očekávaný klip brněnského festival LIFE!, který bude letos opravdu pěkně rozdováděný.

Pavel Horváth zavítal na loňský ročník s celou rodinkou a i oni  pomohli překonat tradiční taneční rekord. Z atmosféry byli všichni nadšení. „Byla tam spousta věcí, které jsem si i já vyzkoušel prvně v životě, třeba lezení po kmenech v mačkách. Skákání na pérovacích botách bylo také skvělé,“ zavzpomínal fotbalista, který se už nemůže dočkat, až se opět otevřou v Brně brány festivalu tance, zábavy a sportu Life! a vyzkouší si zase něco zajímavého.