Karel Voříšek a Zuzana Stirská na rozverné party

Říkají, že je pojí dlouholeté přátelství, Karel Voříšek je navíc ženatý s mužem svých snů. Přesto ho v poslední době můžeme docela často vídat ve společnosti Zuzany Stirské. Zkrátka; kde je Karel, je i Zuzana – a naopak. Jen v uplynulém měsíci jsme je zastihli například na křtu jeho pozoruhodné knihy Žij teď, na party souboru Fine Gospel Time Zuzany Stirské nebo včera na křtu jejich letního klipu.

„Jsme přátelé, rozumíme si a máme k sobě blízko“, směje se Zuzana Stirská a Karel Voříšek ji doplňuje: „Nic víc za tím nehledejte! Za dva týdny nás zase uvidíte spolu na galakoncertě v Hybernii, kde jsem Zuzaniným hostem.“ Nevíme nic o tom, že by Karel Voříšek zpíval, nicméně na programu je uveden nejen on, ale i další nezpívající hosté, takže se necháme překvapit.

Letní klip Fine Gospel Time ovšem pokřtili také Vlastimil Harapes, Karel Vágner, Jan Rosák, Hanka Křížková, Eva Čížkovská a spousta dalších umělců, kteří kdy se Stirskou spolupracovali. Nechyběl ani proslulý sexuolog Jaroslav Zvěřina nebo Ivana Davidová, která klip sestříhala. Protože se křtilo ve francouzské restauraci Ungelt samozřejmě francouzským vínem, které pak na party teklo proudem, panovala na křtu rozverná atmosféra.  Jak je ostatně vidět i ve fotogalerii.

Podívejte se na videoklip z party zde:

Zdroj: Helena Váňová Production