Anička Slováčková natočila nový klip s názvem Nepopsaná!

Anička Slováčková se vrhla do natáčení nového klipu s názvem Nepopsaná. Žije naplno, nezahálí, i když podstupuje velmi náročnou léčbu závažného onemocnění a zdá se, že energie má na rozdávání. Má za sebou se svou kapelou Aura koncert ve vyprodaném Semaforu. Koncertuje také s Milanem Peroutkou, a ještě točí Ordinaci v růžové zahradě.

A o čem je zbrusu nový kus? „S kapelou jsme na písničce spolupracovali se zpěvačkou a písničkářkou Patricií Fuxovou, která se podílí jak na textu, tak na hudbě. S Patricií jsme společně pracovali již na singlu, který máme v plánu vydat před létem v následujícím roce a jelikož mě práce s ní baví a mám ráda její písničky, rozhodly jsme se společně dotáhnout do konce i píseň Nepopsaná,“ svěřila se Slováčková. Přiznala, že takto nemá čas přemýšlet o hloupostech.

Nová píseň i klip jsou o všeobjímající lásce. „Je o lásce k životu, rodině, přátel, partnerovi, každý si pod tím může najít to své,“ prozradila Slováčková, pro kterou je práce nejlepším lékem na všechny strasti. Celkové produkce písničky se ujal Igor Ochlepovský. „Když jsem poprvé slyšela demo, které Igor vytvořil společně s novým textem, který jsme s Patricií řešily, byla jsem naprosto dojatá. Vystihlo to přesně to všechno, co teď v tyhle chvíle prožívám a pokaždé, když píseň slyším, jsem strašně šťastná, jak tahle spolupráce zafungovala,“ potvrdila Slováčková.

Videoklip k písni Nepopsaná natáčelo duo Czech Vibes.  Chtěla, aby píseň zachytila ženské citlivé oko a je přesvědčena, že to byla znovu správná volba. „Po dlouhé době jsem u tohoto singlu a videoklipu byla o všem stoprocentně přesvědčená a vše šlo tak nějak samo od sebe. Vlastně i když jsme se poprvé sešly s Bárou Šůstkovou, která klipu psala scénář a dělala režii, tak jsme měly prakticky skoro stejnou vidinu videoklipu. Nemůžu se dočkat, až bude klip i písnička venku. Myslím, že i vydaní před Vánocemi je ta správná doba pro tenhle song. Sice se v něm nezpívá o jmelí, rolničkách a dárcích, ale o čisté lásce a o té podle mě především Vánoce jsou!"

Foto: Jaroslav Hauer