„W“ RESTAURANT & WHISKEY BAR nevěří na kompromisy a hledá svůj vlastní příběh!

Chcete zažít nevšední posezení u skleničky? Hledáte místo, které nabízí romantiku, útulnou atmosféru a nezapomenutelný gastronomický zážitek? Takových míst ani v centru Prahy není tolik, jak však ho rozpoznat v záplavě nejrůznějších nabídek?  Chcete-li vyrazit s drahou polovičkou, nebo musíte někam vzít obchodního partnera a už teď tušíte, že to může být složité setkání, tak proč si to trochu nezpříjemnit…

Přesně takové místo najdete v srdci metropole, kousek od Staroměstského náměstí v rozsáhlých podzemních prostorách a nese název „W“ RESTAURANT & WHISKEY BAR. Je inspirovaný jedním z nejnavštěvovanějších podniků světa v Izraeli. Restaurace se může pochlubit nabídkou více než tisícovky druhů whisky i výborným jídlem připraveným jen z kvalitních lokálních surovin tak, aby ještě více podtrhlo jedinečnou chuť whisky.

Těšit se můžete na pokrmy restaurace od šťavnatých steaků, přes čerstvé ryby pečené na dřevěném uhlí, vegetariánské speciality až speciální dezerty, na které již nikdy nezapomenete!

Život je o degustaci a u nás ji zažijete ze všech koutků světa!

„W“ RESTAURANT & WHISKEY BAR

Maiselova 1, Praha 1

www.wrbmprague.cz