ROCK’N’RIDE 2020 má za sebou úspěšný 6. ročník

Oblíbená open-air motocyklová událost Rock’N’Ride, která se každoročně koná v areálu Kavčák u Benešova má za sebou úspěšný 6. ročník. Ten proběl o uplynulém víkendu a setkal se jak pozitivními ohlasy fanoušků, tak mu přálo i počasí. Diváci si mohli užít skvělou podívanou ve všech disciplínách, kterými byly Memoriál Jaroslava Kuklíka, FMX show a SuperEnduro, jehož kvalifikace i závody proběhly za umělého osvětlení.

„Těší nás, že i přes všechny komplikace se nám podařilo letošní ročník Rock’N’Ride realizovat a věříme, že proběhl ke spokojenosti všech, jezdců i diváků. Letošní atmosféra byla skutečně trochu jiná, více intenzivnější, jezdci podali skvělé výkony a udělali finále jednotlivých disciplín opravdu maximálně napínavé. Velké poděkování patří ale hlavně všem divákům, za to, že přišli, a především za to, jak neopakovatelnou atmosféru vytvořili,“ říká Vít Kuklík, organizátor akce a motocyklový závodník.

V rámci letošního ročníku Rock’N’Ride závodilo celkem 370 jezdců, což je nejvíce v celé historii akce. V jednotlivých disciplínách pak zabodovali František Smola a Martin Vaněček, kteří zvítězili v Memoriálu Jaroslava Kuklíka v třídě Profi. Prvenství v SuperEnduru v kategorii Profi si vybojoval Patrik Markvart a vítězem FMX show se stal Filip Podmol.

Pořadatelé, kterými není nikdo jiný než jezdci Vít Kuklík, Martin Kuklík, Libor Podmol, a Martin Koreň, kteří už nyní připravují ročník 2021, jehož termín oznámí v nejbližší době. Pro další ročník se budou snažit zachovat stoupající úroveň akce a posunout její laťku opět výše.

Kompletní výsledky jednotlivých disciplín:

SuperEnduro – kategorie Profi

 1. Patrik Markvart
 2. Radek Toman
 3. Martin Kulhánek

SuperEnduro – kategorie Hobby

 1. Jan Jíra
 2. Tomáš Tochtar
 3. Martin Dolenský

FMX Best Trick

 1. Filip Podmol
 2. Libor Podmol
 3. František Máca

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie Profi

 1. František Smola, Martin Vaněček
 2. Filip Fiala, Patrik Markvart
 3. Ondřej Helmich, Radek Toman

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie Hobby

 1. Rudolf Borák, Tomáš Tochter
 2. Martin Dolenský, Ondřej Štěpánek
 3. Petr Čermák, Petr Novotný

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie Veterán 

 1. David Čadek, Jan Holada
 2. Petr Křivánek, Petr Švambera
 3. Ruda Kavský, Jan Unger

Cross Country Memoriál Jaroslava Kuklíka - kategorie ženy + 85cc

 1. Lukáš Hedrlín, Matěj Skořepa
 2. Antonín Novák, Jaroslav Novák
 3. Adam Křížek, Ondrej Valenta

Více informací získáte na?: www.rocknride.cz