Jaký že to souboj byl mezi pány Petrem Kutheilem s Petrem Kolářem?

Charismatický zpěvák a herec Petr Kutheil má nový duet s názvem Markéta. Bez velkého rozmýšlení ke spolupráci přizval svého rockového kolegu a přítele Petra Koláře. Jde jim o stejnou věc, tedy ne úplně o věc, jde totiž o jednu ženu! Oba zpěváci se shodnými iniciály PK s úžasným hlasovým fondem ve spojení s textem od Václava Kopty, který je v rekonvalescenci po covidové nákaze, stvořili něco hodně zajímavého a nekonvenčního…

„Jsem moc rád, že tohle vzniklo. Desku má na starosti skvělý hudební skladatel a aranžér Jirka Vidasov a protože jsme k tomu právě točili klip, tak o režii se postaral Milan Balkins. Natáčeli jsme v Coco baru a moc jsme si to užili, což snad bude jak z klipu, tak i z fotek patrné,“ svěřil se Petr Kutheil, o němž se už dlouho hovoří jako o velkém talentu!

V klipu se objeví nejenom velká řada atraktivních dívek různých typů i etnik, což je pro pány jistě velmi fascinující podívaní, ale například i oblíbený divadelní, filmový a televizní herec Jaromír Nosek. „Já jsem si to užil náramně a jsem moc rád, že mě kluci k tomu přizvali. Co víc si přát, než točit klip s profíky a partou krásných holek,“ svěřil se Nosek.

Mnozí se ptají i na to, zda přítelkyně Petra Kuthaila Markéta Šandová tak trochu nežárlí, když je její drahý obklopen tolika kráskami? „My jsme to vyřešili ideálně. Dali jsme jí hlavní roli té Markéty a bylo. Takže nemá důvod žárlit,“ usmívá se Kuthail.

Foto: Jaroslav Hauer