Mikolas Josef vydává nový videoklip a zamýšlí se nad nelegálním stahováním hudby…

Mikolas Josef se opět navrací na scénu, bohužel ne na opravdová pódia. Taková už je dnes doba…  Novým singlem a videoklipem reaguje na současnou složitou situaci a navazuje na nedávné prohlášení (nikoli vlády). Je o odmítání neupřímných vztahů, odmítání falešného světa sociálních sítí, o bezmoci a složité situaci umělců, kdy je ohrožena jejich existence a nepřichází pro ně ve skutečnosti žádná řešení. Červeným „STREAMUJ“ přes krvavý cover vybízí ke Streamování.  

Před pár týdny natáčel svůj nový videoklip Lalalalalalalalalala a byl u toho skutečný záchranář, ale nebojte se, naštěstí byl Mikola v pořádku, to si jen obdivovatel a zdravotník Filip střihl malou roličku v krvavém videoklipu.

Mikolas se začátkem tohoto roku odmlčel nejen na sociálních sítích a zdůvodnil to potřebou odpočinout si po 2 letech, kdy strmě stoupala jeho popularita. Od buskingu na ulicích se dostal v rámci Eurovize (2018) na podia před desetitisíce diváků. Vrací se v době, které se dají nazvat jako zlé časy. Podle Mikolase právě v této době nutností naučit se hledat hudbu na legálních digitálních hudebních službách a vnímat ji jako produkt, který vznikl za určitých nákladů. „V době, kdy se musíme přizpůsobit a zastavit svoje koncerty, má smysl otevřít téma nelegálního stahování hudby, videoklipů ale i filmů a podpořit tak vnímání hodnoty umění. V běžném obchodě taky zaplatím, za to, co si koupím,“ míní velice správně Mikolas.