Jitka Boho vypadá přímo skvěle i když v ráji zrovna božsky nebylo…

Jitka Boho vždy patřila mezi naše nejkrásnější modelky, aby také ne, vždyť je držitelkou titulu Česká Miss 2010. Získala jej ještě pod svým dívčím jménem Jitka Válková. Nyní se už na molu neobjevuje tak často jako dříve, ale o to více ji můžeme vídat na pódiu jako zpěvačku. O svých vlohách přesvědčila před čtyřmi lety diváky v show Tvoje tvář má známý hlas, kde opravdu zazářila.

Svět stále ještě není v pořádku, ale nebýt zdravotníků, bylo by nám ještě o něco hůře… Jitka Boho patřila mezi ty hosty, kteří přijali pozvání na soustředění finalistů projektu Anděl mezi zdravotníky v Château Šanov a andělsky i vypadala. Na jednoduchou otázku, co dělá proto, aby stále tak dobře vypadala byla velmi stručná: „Cvičím,“ avšak s úsměvem dodala, ženy v jejich rodině jsou spíše krev a mlíko, takže si snadno odvodíme, že si občas musí pěkně máknout.

Není to tak dlouho, co se rozešla s režisérem Matějem Liškou, ale zdá se, že se jí její svět nerozbil na střepy, jak mnozí očekávali… Do Šanova přijela s dcerkou a pobyt si obě náramně užily. Rosálka se učila s maminou plavat v bazénu, stejně jako jeden z finalistů... Mimochodem napadlo by vás, že šlo lékaře z Ústavu pro péči o matku a dítě z pražského Podolí, kterým je Patrice Awonseba Baba Musah? Pan doktor několik temp zvládl, to Rozálce to sice moc nešlo, ale co je podstatné, rozhodně ji to příliš netrápilo a pobyt si s maminkou opravdu užila.