Platon Life byl po několik dnů součástí Family Office Ritossa

Panelová diskuse na téma Důležitost vytvoření globální all-inclusive digitální platformy pro propojení současnosti s budoucností proběhla za účasti hostů jako byli Fiorenzo Manganiello, Profesor blockchainových technologií, Brad Yasar, CEO EQIFI a Dana Al Salem, CEO Merit Capital, a spoluzakladatelka Yahoo Europe.

Zakladatelé Platon Life získali stejné prestižní hodnocení jako Nick Spanos. Nick Spanos je průkopníkem v oblasti bitcoinových a blockchainových technologií. V roce 2013 založil Bitcoin Center NYC - vůbec první obchodní místo pro obchodování s kryptoměnami na světě, které se otevřelo v NYSE. Spanos je také generálním ředitelem společnosti Blockchain Technologies Corp., která si nechala patentovat VoteWatcher, vůbec první platformu pro hlasování v blockchainu.

Summit, pořádaný rodinnou kanceláří Ritossa, která datuje svou historii zpět 600 let až k benátské říši v Evropě a má hluboké kořeny na Středním východě, je tvořen globální sérií eventů, zahrnujících summity v Dubaji, Monaku, Rijádu a v Miami. Nejnovější summit v Dubaji se dostal i na hlavní stránky globálních médií jako nejvýznamnější a nejvlivnější setkání rodinných kanceláří všech dob.

Platon Life není jen o snadném používání digitální měny v ekosystému, ale také o příležitosti účastnit se smysluplných událostí. Jednou z nich je bezpochyby monacká konference sira Anthonyho Ritossy, která se konala pod záštitou Jeho Jasné Výsosti monackého knížete Alberta II. Jsme rádi, že jsme se této důležité konference mohli zúčastnit prostřednictvím několika vstupních panelů a diskusí ekonomické a globální povahy s významnými účastníky akce.

Platon Life je středoevropský fintech startup, jehož hlavní myšlenkou je představit digitální měnu společnostem a široké veřejnosti poskytováním uživatelsky přívětivých a bezpečných řešení pro B2B a B2C operace. Společnost Platon Life vyvinula tato řešení založená na technologii blockchain pomocí digitálního tokenu PlatonCoin společně se silnými partnery, jako jsou Microsoft, Symantec a další. PlatonCoin (PLTC) od společnosti Platon Life je jednou z nové generace digitálních měn. PlatonCoin umožňuje držitelům podílet se na celém ekosystému Platon Life tím, že maximalizuje snadné použití kryptoměny jak pro veřejnost, tak pro podniky.

Platon Life nabízí jedinečné pojištění své digitální peněženky renomovanou evropskou pojišťovnou se zajištěním na londýnském trhu, zatímco všechna data jsou zabezpečena softwarovou bezpečnostní společností Symantec. Digitální peněženka již splňuje všechny požadavky KYC a AML a nabízí následující kryptoměny: BTC, ETH, BCH, XLM, PLTC.