Konečně se něco děje - BMXtreme fest 2021 je tady

BMXtreme fest je 7. ročník sportovně-hudební akce, která se uskuteční 17. - 19. 9. 2021 v Panském Dvoře v Telči. V pátek i sobotu večer se můžete těšit na multižánrový hudební program, kde vystoupí i přední čeští interpreti jako je Kapitán Demo, Paulie Garand & Kenny Rough, ale i 2 kapely ze sousedního Rakouska a spousty DJů.

Páteční večer odstartuje projekce bikerských filmů, která začíná v 19:00 a je pro diváky zdarma. Následovat bude hudební program v podání lokálních DJů, kteří budou hrát D'n'B, house a techno.  Hlavní den festivalu sobota bude patřit Mistrovství České republiky v BMX minirampě, na které dorazí i několik zahraničních BMX profesionálů. Kromě sledování závodu si budou diváci moci vyzkoušet jízdu na pumptracku na zapůjčeném kole či koloběžce, skočit do nafukovacího bagu nebo si vytisknout fotku ve fotokoutku. Sobotní večer bude probíhat program rovnou na 2 stagích. Jak říká pořadatel akce Roman Čermák: “Letos pro návštěvníky chystáme historicky nejlepší hudební line-up, BMX závody s mezinárodní účastí, ale i aktivity přes den, které si sami návštěvníci budou moci vyzkoušet. To vše po 6-ti leté pauze a ve spolupráci s naším partnerským klubem z Reingers.”

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictvím Fondu malých projektů Rakousko – Česká republika.

Line-up: Paulie Garand & Kenny Rough, Kapitán Demo, Straight, Johny & The Rotten (AT), Super Sonic Silver Haze (AT), DJ Akvamen, DJ Szuggi, DJ Veve, DJ Insider, DJ LU2, Dj Tesyy, DJ Szuggi, DJ Lintu, DJ El Kawros & DJ Krupi

Více info o akci: www.bmxtreme.cz

Videopozvánka:

">

FB událost: https://www.facebook.com/events/2877696152557045

Instagram: https://www.instagram.com/bmxtremefest/