Jakub Smolík v doprovodu Jaroslava Svěceného zahraje v Hradci Králové

Po dvou letech se známý český zpěvák Jakub Smolík opět vrací do metropole Královéhradeckého kraje. Pod střechou kongresového centra Aldis předstoupí 26. března spolu se svými hosty před diváky, aby je v nelehkých dobách rozveselil svými nejznámějšími hity. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v síti TicketLIVE.

První jarní týden přivítá v Hradci Králové oblíbený český skladatel, textař a zpěvák Jakub Smolík. Autor romantických songů tentokrát na podiu kongresového centra Aldis nevystoupí jen se svou kapelou. Doprovázet jej bude dětský pěvecký sbor a vážený host, houslový virtuos Jaroslav Svěcený. Na návštěvníky tak čeká unikátní večer plný nejen oblíbené muziky, ale i zábavy, protože kdo zná tohoto věčného optimistu, ten ví, že své koncerty velmi rád obohacuje o vtipné historky z hudebního i osobního života.

Ačkoliv Jakub Smolík stále patří k nejoblíbenějším českým interpretům, na růžích vždy ustláno neměl. Původně vyučený strojař vystřídal řadu povolání, než se dostal k profesionální dráze zpěváka. Jeho talent a pěvecké nadání v polovině osmdesátých let objevil až producent Petr Hannig. V tomto období vznikla také jeho nejznámější píseň Až se Ti jednou bude zdát, jež se okamžitě stala radiovým hitem.

Mistr kytary je rovněž držitelem Českého slavíka, kterého si odnesl v roce 2003 v kategorii Skokan roku. Za svou kariéru natočil kolem třiceti desek, jeho skladby jsou však zároveň i na mnoha kompilacích. Dlouhodobě spolupracuje například se svým přítelem a kolegou Zdeňkem Bartákem, který pro něj pravidelně píše texty písní.

Přestože v jeho repertoáru najdeme velkou část zamilovaných písní, má rád i chlapské koníčky -   thajský box a motorky, na kterých objevuje krásy jak tuzemské, tak i zahraniční. Dokonce si vytvořil vlastní muzeum těchto dvoukolových miláčků, kde má bar pro kamarády motorkáře, poháry ze závodů nebo zlaté a diamantové desky za prodeje svých nosičů.

Pokud tedy chcete zažít opravdu skvělou atmosféru a jedinečný kulturní zážitek, s koupí lístků neotálejte. Na vstupenky je nyní navíc připravena speciální Valentýnská akce 1+1 zdarma, kdy ke každé pořízené vstupence dostanete ještě jeden lístek ve stejné kategorii zcela zdarma. Nabídka platí do 14. února 2022.

Vstupenky můžete zakoupit v síti TicketLIVE.

Organizátoři upozorňují, že koncert proběhne dle aktuálně platných nařízení vlády ČR proti šíření covid-19.