Dominika Gottová stále velmi intenzivně vzpomíná na svého slavného otce!

O Dominice Gottové se toho už namluvilo a napsalo opravdu hodně a rozhodně ne vše je pravda. Pravdou však je, že její život rozhodně jednoduchý není, přesto jde statečně dál a věří, že bude mít stále více příležitostí se usmívat a být šťastná. Její slavný otec odešel a ona toho měla tolik na srdci, co mu chtěla ještě říct. Nyní však tatínkovi poslala vzkaz.

Dominika Gottová ve spolupráci se zpěvákem a hudebním producentem Gabrielem Grillottim natočila píseň s názvem „Pro Tebe”, ve které se vyznává ze svých pocitů. Zůstala jsem sama a soudí mě, jsem nemilovaná. Když nevím kudy kam, snažím se být jako ty. Uvnitř jsem stejná jako ty, v mém srdci je láska a vůle žít. Ale je těžké rozhodovat se sama. Oči kolem mě neustále sledují, nechtějí chápat, že to nejsi ty. Jejich přísný pohled mě zraňuje a já nemám tvou sílu. Snažím se vše zvládnout, ale jsem sama,” ano, tohle jsou pocity Dominiky Gottové, ze kterých se vyznala v baladě, kterou s Gabrielem Grillottim natočila. Jakýkoli náš soud jen potvrzuje, její slova…

Nápad vznikl na Grillottiho předloňských šedesátinách v pražském Buddha Baru, kam byla Dominika také pozvaná. A právě tehdy se rozhodli z jejich vzpomínek na slavného tatínka udělat píseň. Dialog mezi dcerou a zesnulým otcem, který se už nemůže nikdy uskutečnit.

„Strašně moc mě to bavilo. Byla to pro mě výzva, kterou jsem si přála vždy vyzkoušet,” přiznala Dominika, která se také podílela na tvorbě textu, který je její upřímnou zpovědí. Zamýšlíte se nad tím, zda je to pravda, zda si to jen nevymýšlí pro zviditelnění? Pak už ji opět soudíte bez ohledu na její skutečný prožitek. Dominika připouští, že reakce asi budou různé, ale snad je připravena na vše, co bude následovat.