Zpěvačka Hanka Křížková opouští Malý Berlín, není to jednoduché, ale nesmutní…

Populární muzikálová zpěvačka Hanka Křížková, obdivovatelka Drtikola, Schieleho a také malířky a kamarádky Ivy Hüttnerové, se po sedmnácti letech stěhuje. Opouští svůj „vymazlený“ secesní byt v pražských Holešovicích... Nesmutní, nastal totiž čas si splnit sen, kterým je žít v bytu s velkou terasou či zahrádkou.

Přišel čas loučení se s Malým Berlínem, tak se totiž říká komplexu, kde do současné doby Hanka Křížková bydlela. „Většinu času mně zabírá třídění a balení věci. Už rozumím tomu, že se říká lepší vyhořet než se stěhovat,“ potvrzuje oblíbená zpěvačka. Některé věci však s sebou nestěhuje a darovala je neziskové organizaci sídlící v centru Prahy, která se zabývá podporou osob, které se nachází ve složité životní situaci, kterých s covidovým obdobím výrazně přibylo. „Jedná se především o rodiče samoživitele, OSVČ a malé podnikatele, kteří si díky změně trhu neví rady, jak fungovat dále. Podporujeme také osoby, které se dočasně necítí v psychické pohodě či u nich došlo k významné změně zdravotního stavu,“ potvrzuje Lenka Žáčková, předsedkyně Integrace 3P, z. s. (zapsaný spolek).

Se stěhováním ochotně pomohl manuálně zručný Miroslav Jech, Muž roku (2008), který v současné době soutěží v pořadu DREAM TEAM Mistři dílny a nový příznivec zapsaného spolku Rafal Rybacki. Oba pánové svorně a ochotně přislíbili, že to není jejich poslední pomoc neziskovky, jejíž činnost je opravdu zaujala.

Pomalu se nám vše uvolňuje, takže ještě upozorňujeme fanoušky Hanky Křížkové, že ji mohou vidět a slyšet v Lásce nebeské v divadle Brodway, v divadle Hybernia v Mefistovi a v Hudebním divadle Karlín v Drákulovi.  Samozřejmě už opět vydává na cesty se svými recitálem a oblíbenou talk show.