Oslavte Den matek se svojí maminkou nad šálkem lahodné kávy

Také si vzpomínáte z dětství na okamžiky, kdy si maminka připravila čerstvou kávu, třeba do ikonické skleničky duritky, vůně kávy se line celou místností a čas jako by se zpomalil? Často nechyběl ani talířek s kouskem bábovky nebo závinu, z rádia hrály oblíbené hity a maminka si mohla sednout ke stolu a plnými doušky si vychutnat chvíli, kterou měla jen pro sebe… Inspirujte se našimi tipy a oslavte Den matek kávovým rituálem, po boku nejdůležitější ženy vašeho života.

Osobitá a elegantní značka L'OR vznikla ve Francii v roce 1992 a díky prémiové kávě, pražené tradiční metodou pro přípravu italského espressa, si získala ve světě velkou oblibu. Díky pestrému portfoliu produktů si na své přijde opravdu každý – v nabídce je jak kvalitní zrnková káva pro přípravu lahodného espressa, hliníkové kapsle vhodné pro Nespresso kávovary, které ukrývají výtečnou čerstvou kávu, nebo stále oblíbená instantní káva, která vás překvapí svou výjimečnou chutí a vůní.  

Pro milovnice čokolády

Objevte novinku L´OR Espresso flavours Chocolat – kávové kapsle pro Nespresso, které v sobě ukrývají přírodní čokoládové aroma. Intenzivní tóny hořké čokolády promění každý doušek ve výjimečný zážitek. Lahodná kombinace bohaté chuti čerstvě pražené kávy s nádechem sladké čokolády se snadno stane vaším novým rituálem, když máte chuť se s maminkou trochu rozmazlovat.

Doporučená prodejní cena je 114,90 Kč (10 kapslí).

Dopřejte mamince kávovou pauzu plnou vřelosti a harmonie!

Kdo by odolal kombinaci pečeného koření a jemné sametovosti? Naše smysly ukonejší svou pohodou a vřelostí, po níž všichni toužíme. Lehký nádech citronového koláče dodává směsi jiskru a krásně se prolíná s kořeněnými tóny kávy L´OR Crema Absolu Classique. Směs z dílny kávových mistrů L’OR vás přenese do oblíbené pekárny: teplo od pece, ořechové a obilné aroma čerstvého pečiva. Středně pražená směs pro chvíle pohody, kterou si můžete s maminkou vychutnávat při každé návštěvě.

Směs arabiky a robusty je dílem kávových mistrů L’OR. Vhodná je pro přípravu espressa, ale i French pressu, nebo pro použití v překapávači. Doporučená prodejní cena za balení 500 gramů je 339,90 Kč.

Okamžité potěšení z kávy

Instantní káva L´OR Espresso provoní celý byt a vytvoří zlatou krémovou pěnu na hladině šálku. Kvalitní káva s intenzivní chutí, která díky aromatickým kávovým zrnům nabízí neodolatelný kávový zážitek. Pokud má vaše maminka v oblibě instantní kávu, pak věřte, že z harmonické chuti L´OR Espresso bude opravdu nadšená.

Doporučená prodejní cena za 100 gramové balení je 169,90 Kč.

K dostání v obchodech nebo na www.kavalor.cz.