Přenosná ohniště pro dokonalý táborák i letní grilování

Léto je synonymem přátelských setkání, k nimž neodmyslitelně patří i jídlo. Není nic příjemnějšího, než si na ohni pod širým nebem opéct špekáčky nebo ogrilovat lahodný steak, kterému hořící dřevo dodá nezaměnitelnou chuť. Chcete si užít všech výhod otevřeného ohně bez namáhavého kopání tradičního ohniště nebo zbytečného ničení pěstěného trávníku? Pořiďte si přenosné ohniště, které magickou atmosféru táboráku přinese nejen na vaši zahradu, ale i terasu či balkon. 

Přenosná ohniště Cook King z nákupní galerie Ignaz Rösler jsou vyrobena z pevné oceli a disponují různými tvary a velikostmi, díky čemuž se hodí do každého prostoru. „Jde o ruční zpracování s pevností svárů na té nejvyšší úrovni. S ohništi můžete i jednoduše manipulovat, každé má totiž madla pro přesouvání,“ popisuje výhody Tomáš Homola, brand manažer grilovacího sortimentu firmy Rösler Praha.   

Pokud milujete opékání masa a nechcete se připravit o radost z rozdělávání ohně, je pro vás přenosné ohniště jako stvořené. Díky bohaté nabídce grilovacích roštů z přírodní černé oceli či nerezu lze z ohniště jedním krokem udělat luxusní gril. Přikoupením trojnožky s kladkovým systémem pak budete moci jednoduše ovládat výšku roštu, ale naskytne se vám také možnost zavěsit nad ohniště kotlík, v němž připravíte ten nejlahodnější guláš.

Praktická ohniště Cook King vás potěší nejen svou stabilní a pevnou konstrukcí, ale i elegantním designem. Robustní konstrukce a detailní povrchová úprava se budou vyjímat na každé zahradě i terase. V e-shopu Ignaz Rösler můžete také zakoupit užitečné příslušenství, které vám pomůže se samotnou přípravou jídla, ale i údržbou ohniště.     

www.ignazrosler.cz