Narozeniny Kasína Magic Planet Vestec byly velkolepé

Svoje páté narozeniny oslavilo Kasíno Magic Planet Gold Vestec ve velkém stylu. Nechyběli přátelé majitelů Mirka Vajdáka a Michala Lorence ani známé osobnosti. Všechny potěšil atraktivní program, bohatá tombola, výborné pohoštění i skvělý výběr nápojů.

Hlavní hvězda večera, zpěvačka Helena Vondráčková pokřtila nový klip Sámera Issi a nadšené publikum skutečně potěšila svým vystoupením.  Obrovský pugét byl vyjádřením díku, ale i „malý – velký“ dárek k nadcházejícímu životnímu jubileu. A potvrdila, že hazardním hrám nikdy nepropadla, ale zavzpomínala na jeden herní večer. „Jednou jsem byla v kasinu v Monte Carlu a tam jsme s Jirkou Kornem hráli automatové hry. Bylo to hodně zajímavé. Dařilo se nám, padaly nám mince, hodně jsme se radovali. Ale Jiří byl nenasytný a nechtěl jít domů. A jak to dopadlo? Ve čtyři nad ránem jsme odcházeli bez jediného franku,“ smála se Helena Vondráčková, ke které se štěstěna zády neotočila. „S manželem a přáteli jsme jeli po amerických národních parcích a pak skončili v Las Vegas. Martin mě z legrace pobídl, abych hodila něco do banku a vyhráli jsme 450 dolarů. Pozvali jsme pak kamarády na drink,“ prozradila jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček.

Stanislav Hložek přiznal, že se hazardním hrám raději vyhýbá obloukem. „Kasina mám rád, ale bojím se hrát. Byl jsem s Amforou v Las Vegas a Helena Vondráčková si šla zahrát. Dala tam 5 dolarů a vyhrála. Naštěstí jsem se to dozvěděl až druhý den, protože bych se nechal zlákat a při mé smůle bych prohrál. Já jsem hodně hrával karty a prohrál jsem dost peněz, tak jsem si to zakázal. Docela se rozčiluji, když prohrávám. Jednou na Slovensku jsme hráli karty, listy nepadaly, a to jsem se vytočil tak, že letěly oknem z osmého patra ven. Naučil jsem se hrát mariáš na vojně. První rok obírali mne, pak jsem se to naučil a druhý rok jsem už obíral spoluhráče. To mně bavilo. Hanka Zagorová mě naučila pasiáns, který hraji dodnes. Ten hraji sám a nehrozí, že přijdu o kalhoty.“

Zákaz kasin si dala kupodivu také zpěvačka Heidi Janků. Přestože prý není hravá, podmanivá síla hazardu ji láká. Hodně rychle by se prý stala asi gamblerkou.

„Hravá moc nejsem, ale karty a kasino mě vábí. Kdybych k tomu čuchla, prohraji i kalhotky. Nikdy jsem nehrála o peníze. Jde mi jen o ten pocit vítězství a v tom je právě ta zrada. Chci vyhrát a nastrkala bych do toho hodně korun. Baví mě karty, prý se s pokerem dá i živit. Já ale nemám tu správnou pokerovou tvář, když mám dobré karty, hned se směju. Opravdu jsem dneska ve Vestci jenom za prací, zazpívám a hned jedu domů,“ usmívala se Heidi Janků a zavzpomínala: „Jako malá holka jsem doma měla ruletu. Jednou jsem spolkla tu kuličku a pak jsme týden čekali, až to vyjde druhou stranou ven. Přestože kasina nenavštěvuji, vím, jak kasina vypadají, protože jsem kdysi v jednom z nich nafotila hanbatou fotku.“

Páté výročí Kasína Magic Planet Gold Vestec slavila i celá řada známých tváří. Moderoval Petr Rychlý, dobře se bavili zpěvák Jan Kopečný, Sagvan Tofi, Bořek Slezáček, Julián Záhorovský, Ondřej Bábor, Petr Kutheil, Muži roku Matyáš Hložek a Lukáš Veitl, bojovník MMA Makmud Muradov, modelka Kateřina Průšová, Petra Svoboda, fotograf Jakub Ludvík, herečky Bára Mottlová, Bára Fišerová, zpěvačky Michaela Nosková, Genny Ciatti a další hosté a účinkující.