Limitovaná edice PRIM ORLÍK D: Dámské hodinky, které boří stereotypy

Hodinky PRIM ORLÍK. Legenda, která probouzí vášeň, hrdost i nadšení. Legenda, která po desetiletí patřila do mužského světa. Nyní uzrál čas na změnu. Novoměstský výrobce tradičních primek se rozhodl překročit hranice a představil první Orlíky, navržené a vyrobené přímo pro dámy. Novinka okouzlí každou ženu, která se nebojí ukázat sílu své osobnosti. Křehkou i sebevědomou, sportovní i elegantní. Ženu ve všech jejích podobách.

Dokonalost v minimalismu

Proměna původně vojenských hodinek v noblesní dámský model byla pro designéry společnosti ELTON hodinářská výzvou. Spojili nespojitelné a výsledek je skutečně nepřehlédnutelný. DNA ikonických primek zůstala zachována, přibyla ženskost a elegance.

Modelu vévodí nadčasová kombinace elegantní černé s luxusními detaily z růžového zlata. Díky skládanému skeletonovanému číselníku se podařilo docílit působivého kontrastního efektu. Subtilní nápis Orlík, netradičně vyvedený oblým ručně psaným fontem, dodává číselníku křehkost. Z temně černého pouzdra vystupuje leštěná luneta z růžového zlata. Na dámském zápěstí působí nepřehlédnutelně a vzhledem k minimalistickému designu se hodí pro každou příležitost

Do posledního detailu

Hodinky v ELTONu vyladili tak, aby byly dokonalé ze všech úhlů. Bok pouzdra zdobí původní znak modelu ORLÍK. Zadní strana odhalí pohled na strojek s atraktivní povrchovou úpravou z růžového zlata. Korunka má tvar piktogramu, inspirovaného Novoměstskými oblouky. S hrdostí tak dáte světu najevo, že vaše zápěstí zdobí hodinky vyrobené v nejstarší české hodinářské manufaktuře.

Výjimečné je také balení dámských Orlíků. Elegantní kožené pouzdro bezpečně ochrání hodinky i na cestách. Exkluzivní vzhled modelu dokonale doplňuje náramek, který zdobí piktogram z růžového zlata. Skvěle bude vypadat v kombinaci s hodinkami, nosit ho ale můžete i samostatně. Dopřejte si pocit luxusu a oslavte umění českých hodinářských mistrů.

Limitovaná edice PRIM ORLÍK 38 D bude vyrobena v počtu 60 kusů.

Foto: Michal Hejduk