Rally Železné hory měla lehké turbulence! Vítězství bylo zasloužené

Už po několikáté se stal STAR RALLY PRAVIDELNOSTI neodmyslitelně součástí Rally železné hory. Tato oblíbená rally, má poměrně dlouhou historii, s tímto názvem se koná od roku 2009. Závod se řadí do seriálu ČMPR – Českomoravského poháru. 
Posádka, kde velmi úspěšně navigovala Ollie Roučková se postavila na start kategorie „Pravidelnost“ s dvojkovým Golfem, který už je řádným veteránem. „Před diváky jsme na plný plyn prolítli 2x 4 ostré erzety,“ potvrdila Ollie. 

„Během závodního dne jsme se potýkali s problematikou nepřilnavosti gum, proto jsme zvolili lehčí tempo a zaměřili jsme se hlavně na co nejpodobnější časy v jednotlivých erzetách. Přesně tak jak se rally pravidelnosti jezdí. Nakonec jsme v cíli vyzdvihli zlatý pohár," pochlubila se Ollie Roučková. V této kategorii se na start postavilo 5 posádek, cíl viděli jen dvě. To samo podtrhuje náročnost celého závodního dne.

Po rally se Ollie s Ondřejem vydali rovnou do roudnických dílen, kde se připravují oba dva Dakarské speciály, a rovnou se zapojili do příprav. Czech Samurais tým přislíbil, že své závoďáky představí v říjnu i s doprovodnou technikou. A jak jinak než v závodních barvách, které dle slov Ollie, budou absolutně odlišné oproti loňskému roku. Co se aut týče.

Foto: Petr Šedivý