Užijte si vodní radovánky s celou rodinou. V Aquapalace Praha mají babi a děda vstup pouze za 1 korunu!

Zábava, odpočinek a příjemné prostředí jako na exotické dovolené, to je čestlický Aquapalace Praha. Prodlužte si léto a vydejte se do Čestlic celá rodina i s babičkou a dědou! Uvidíte, že si společně užijete moře zábavy a relaxu. Od září mají navíc senioři vstup za symbolickou 1 korunu.

Dopřejte svým dětem společně strávený čas s prarodiči v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě. Zažijete spoustu legrace a domů si odnesete nespočet krásných zážitků. Aquapalace Praha nabízí široké spektrum služeb, bezpečnou zábavu a dokonalou relaxaci v největším Saunovém světe v České republice.

Aquapalace Praha myslí na všechny!

Od miminek až po dědečky a babičky – každý si zde najde to své. Pro děti je navíc v čestlickém aquaparku zřízeno nové dětské brouzdaliště i 4 dětské koutky s hlídacími asistentkami a vy si tak můžete dopřát i chvilku o samotě.

V rámci podpory rodinných zážitků a sdílených aktivit pro všechny tři generace si aquapark připravil od 1. do 30. září akci: Babi a děda za 1 Kč k nákupu jakékoliv vstupenky do Aquapalace Praha. Akce se vztahuje pouze na osoby nad 60 let.

Více informací se dozvíte na webu www.aquapalace.cz