S českou značkou Relax bude zima pro vás bezpečnější

Hlavním úkolem zimního vybavení je naplnění přísných pravidel propojení komfortu, funkčnosti, bezpečí a stylu. S českou značkou Relax bude zima pro vás bezpečnější!

„Špičkové vybavení je to, které naše zákazníky baví nosit. Cítí se v něm skvěle a těší se, až je budou mít na sobě. Tomu pak říkáme, že aktivují svůj vlastní relax,” vysvětluje Martina Jiránková marketingová manažerka značky Relax.

Helmy pro děti i dospělé

Na našich helmách neustále pracujeme tak, aby byly ještě bezpečnější a přinášely lehkost a pohodu. Při svých výkonech se můžete spolehnout na model Stealth s inovovaným štítem, který jsme doplnili o gumovou lištu na horní straně. Toto vylepšení by mělo zvýšit ochranu proti zatékání vody do vnitřní části helmy.

Neuvěřitelná lehkost novinek modelů Patrol a Patrol Visor září nyní v několika trendy barvách a grafických designech. Příjemný pocit lehkosti dovoluje certifikovaná́ technologie IN-MOLD SHELL, která zároveň udržuje hlavu v bezpečí. Systém AIRINERGY zajišťuje navíc dokonalou ventilaci.

Děti sviští dolů po sjezdovce a my sledujeme, jak jim to jde. Kromě pocitu radosti se nemůžeme ubránit obavám, co všechno by se mohlo stát a dali bychom cokoli za jistotu, že se nezraní. Stoprocentní jistotu garantovat nelze, ale můžeme udělat všechno pro to, abychom riziko snížili na minimum.

Model Twister Visor představuje super lehkou dětskou helmu se štítem, která dbá na bezpečnost každého mladého lyžaře. Praktická vnitřní pratelná podšívka SOFT SENSE chrání hlavu před prochladnutím. Speciální konstrukce helmy IN-MOLD SHELL je odolná proti nárazům a zároveň dostatečně pružná. Díky systému lepšího rozložení sil při nárazu výrazně snižuje účinky pádu. Dá se skvěle kombinovat s rukavicemi, u helem bez štítu s lyžařskými brýlemi, kuklami. Oblíbené zářivé barvy zaručí, že se Vám dítě na svahu z očí neztratí. Pro juniory jsme připravili barvy odpovídající nynějším trendům, aby se mohli cítit „jako velký“.

Brýle na lyžování  rozhodně potřebujete

Nasadit brýle, zabrat hůlkami a svištět svojí vlastní originální cestou po sjezdovce. Nový model ARC-TEC s magnetickým výměnným zorníkem vám při vaší jízdě zajistí ostré výhledy na svět letící kolem vás.

Model Scoper není třeba lyžařům představovat. S díly české značky RELAX vyniknou brýle čistým designem, kterého designéři dosáhli absolutním zeštíhlením vnějšího rámečku. To zároveň přináší výrazně širší zorné pole, díky kterému se vám zlepší periferní vidění. ICE VISION technologie vyvíjená ve spolupráci s italskými výrobci poskytuje perfektně čistý obraz krajiny a terénu. Zorník je zároveň vyroben z materiálu DURAMAX, a tak se nemusíte bát snadného poškození.

Brýle na běžecké lyžování musí umět propojit parametry lehkosti, aerodynamiky s vysokou vizibilitou. Představujeme špičkové brýle Relax Cross, které nabízí odklápěcí hledí se širokým zorným polem, vysokou redukci mlžení, ochranu proti poškrábání, výměnná skla u vybraných modelů a pohodlný nastavitelný elastický pásek. Díky skvělým vlastnostem se staly vyhledávaným modelem mezi závodníky.

Více na www.relaxworld.cz