Festival Life! zahájí v pátek 4. listopadu skupina sportovců v čele s mistrem světa MMA Jiřím Procházkou!

Brněnský patriot Jiří Procházka se 12. června 2022 stal prvním českým UFC šampionem v polotěžké váze, když dokázal porazit Glovera Teixeiru (BRA), kterého ukončil na rear naked choke (škrcení) v pátém kole v čase 04:32. Jiří Procházka se díky tomu navždy zapsal do dějin českého MMA. Toto vítězství je někdy označováno jako "Nagano" českého MMA. Trénuje v klubu Jetsaam Gym Brno pod vedením trenérů Martina Karaivanova a Jaroslava Hovězáka. A jaké je jeho motto? VŠECHNO JE TO O TÝMOVÉ SPOLUPRÁCI.
Páteční program Sport LIfe! pro mládež nabídne nepřeberné množství sportů a aktivit
Kromě Jiřího Procházky si děti mohou zasportovat a popovídat si s olympionikem Alešem Valentou, střelcem Jirkou Liptákem, tiktokerkou Annie Camel, mistrem ČR v badmintonu Adamem Mendrekem, bývalým fotbalistou Petrem Švancarou nebo parkuristou Honzou Hankem a dalšími. Celé dopoledne se pak ponese v duchu fair play a sportovních zážitků.
Hvězdy klipu Ondřej Sokol, Michal Holán, Martin Kraus, Jan Hanko, Annie Camel a Eva Decastelo v Brně!
Společně v sobotu 5.11. v 11 hod zahájí taneční rekord. Přijďte zažít tu pravou euforii při společném flashmobu. A třeba půjde o nový taneční rekord!
SPORT Life! zlákají vás sporty známé i méně neznámé
Mistrovství ČR ve šplhu na laně včele s nejlepším francouzským šplhačem Arnaudem Bourdierem. Čeká vás také velké finále celoročního a celorepublikového závodu měření času rychlosti jízdy v pumptracku. Chybět nebudou ani oblíbené workoutové soutěže nebo Mistrovství ČR v parkouru.
Family Hall v hale G
Mladí, starší, svobodní, zadaní, a hlavně rodiny s dětmi! Ti všichni ocení Familly Hall, která láká na množství sportovních aktivit, na 30 sportovišť,  i na show se známými youtubery a tiktokery. Uvidíte krasojízdy, žonglérskou show nebo vzdušnou akrobacii na šálách, vyzkoušet můžete elektrické longboardy či freestyle koloběžky.
DanceLife opět představí to nejlepší z tanců všech žánrů
Součástí DANCE Life! budou profesionálně vedené workshopy předních českých i zahraničních tanečníků. Nebude chybět populární Gala tanečních konzervatoří nebo Danza Life Cup – soutěže v standardních a latinskoamerických tancích. Připravená je také celá řada vystoupení od stepu, street dance až po art dance.
Rytmus a Majk Spirit vystoupí v Game Hall!
Překvapením pro všechny milovníky počítačových her bude v neděli 6. listopadu koncert známých hvězd a sice Rytmuse a Majka Spirita! Stane se tak v rámci HalfTime Show, finále Mistrovství ČR v počítačových hrách.

Pět hal, tři dny, nepřeberné množství sportu, tance, zábavy… to je festival Life! 4 – 6. 11. v Brně!