Získejte unikátní model škodovky a podpořte dobrou věc

Český výrobce kovových modelů, společnost KADEN, podpoří navigátora Petra Grosse, který se zotavuje po vážné nehodě. Část zisku z prodeje speciálně připravené limitované edice modelu vozu „Škoda Octavia Kit Car“ pomůže k rychlejšímu návratu do života české legendy automobilového sportu.

Když Petru Grossovi změnila život automobilová nehoda, psal se rok 2014. S vážným poraněním hlavy a mozku se bohužel potýká dodnes. Jeho stav se postupně zlepšuje také díky rehabilitačním pobytům, kompenzačním pomůckám a pravidelným neurorehabilitacím u specializovaného fyzioterapeuta, které nehradí zdravotní pojišťovna.  Již 4. ledna 2023 oslaví Petr Gross své 60. narozeniny. K tomuto výročí byla založena sbírka na podporu jeho statečného boje s následky těžké nehody.

Na finanční podporu této sbírky vydá koncem listopadu společnost KADEN číslovanou limitovanou 500kusovou edici modelu "Škoda Octavia Kit Car" s podpisem Petra Grosse a Vladimíra Bergera. Z každého prodaného modelu poputuje na sbírku 100 Kč, tento obnos KADEN navíc doplní i o firemní dar. Koupí modelu tedy získáte nejen unikátní kousek do své sbírky, ale zároveň pomůžete Petru Grossovi zvítězit i v této životní etapě. Třeba ho za odměnu zase někdy uvidíme na rally.

Více o sbírce: Rychlejší návrat do života pro Rally legendu Petra Grosse | Donio