Nedaleko Brna byl slavnostně otevřen 1. český Trading Floor

Radek Babčan a Jakub Kania začali s tradingem v roce 2013. Pak v roce 2016 spojili své síly a pustili se společně do obchodování, backtestovaní, vyzkoušeli řadu technik, ne všechny se jim osvědčily, prostě bylo to takové skládání puzzlí. Počátky byly opravdu náročné, spíše ztrátové, ale intenzivně na sobě pracovali a stejně tak na technikách. První společná vize byla jakousi vstupenkou do světa obchodu.

„Viděli jsme možnost výdělků, kde jediné, na co se člověk spoléhá je vlastní úsudek. Přišli jsme na to, že co je zdánlivě jednoduché, je ve skutečnosti pravý opak,“ přiznali společně a téměř jednohlasně dodávají: „Trvalo dlouho, než jsme se v trhu zorientovali, naučili se překládat fundamentální informace tak, aby byly pochopitelné a použitelné.“ Trvalo zhruba další čtyři roky, než se proobchodovali ke stabilním profitům, pak další dva roky  než přišla myšlenka založit společnou firmu a nabyté zkušenosti a vypilované schopnosti zpřístupnit i ostatním. Dnes stojí na začátku další zajímavé etapy, která může být cestou za úspěchem i pro řadu ostatních, pokud budou disciplinovaní a budou mít vůli poctivou cestou dokázat, především sami sobě, že jsou dobří.

„Světlo, které dopadá na trading jako takový není příliš dobré. Spousta mladých „rádoby“ obchodníků bez jakékoliv faktické znalosti trhu láká nadšence do svých letadlových struktur, aby pak společně zjistili, že neví, co mají dělat, a tak přísun nových lidí za provizi je jediný druh výdělku. Bohužel se to celé skrývá za obchodování s měnami, které je pro ně pouze jakási loterie,“ shodují se Radek Babčan a Jakub Kania. Oba svorně stojí na té správné straně a rádi by napravili reputaci tradingu. Chtějí dát lidem potřebné vzdělání, které má hodnotu, aby poté samostatně dokázali profitovat na trhu stejně jako oni sami.

V roce 2020 Radek Babčan a Jakub Kania založili společnost F.X.C.G. Education a odstartovali první kurzy. Prostřednictvím online kurzu a osobních školení a následné týmové spolupráce na skupinové platformě, kde jsou denně sdílené informace o samotném obchodování. Dnes už mají i špičkové zázemí pro práci a odreagování. Využít můžete služeb koučinku a podporu přímo od Radka Babčana a Jakuba Kanii či super gym, playstation nebo půjčování super sportovních vozů. Pro využívání všech těchto výhod a celého Trading Flooru budou sloužit dva typy členství, které třeba právě vám otevřou cestu za novým poznáním a lepší budoucností.

Foto: F.X.C.G. Education/Jan Formánek