Pestré a veselé Vánoce s Pilotem

Vánoce jsou za dveřmi. A Pilot u nich nesmí chybět! Ať už budete balit vánoční dárky nebo hostit celou rodinu, určitě oceníte akrylové popisovače Pilot Pintor. Ty koupíte třeba v praktických sadách se jmenovkami. Pomohou vám rovněž při výrobě dekorací a vánočních ozdob. Ale Pilot může být i skvělým dárkem pro vaše blízké – kreativní duše ocení plnicí pero Parallel Pen, které z každého vyčaruje malého umělce. Pilot MR z veselé Retro Pop nebo elegantní Animal kolekce potěší úplně každého, protože takhle krásné pero prostě chcete vlastnit.

Akrylové popisovače Pilot Pintor určitě už dobře znáte a víte, že by neměly chybět v žádné domácnosti. Neznáte? Napravte to, protože pak už je nebudete chtít dát nikdy z ruky! Tyto dekorační popisovače jsou k dostání v nespočtu barev, od těch základních přes neonové či metalické. A také v různých sadách – zaujmout mohou třeba Pilot Pintor vánoční sady s visačkami na dárky nebo Pilot Pintor se jmenovkami na sváteční tabuli. Využít je ale můžete i k pokreslení balicího papíru, vytvoření vlastních ozdobiček nebo při popisování dárků vyrobených v kuchyni. Neokoukané a jedinečné balení je v mžiku na světě. Cena sady je 407 Kč.

Jako velmi originální dárek se pak jeví sběratelská sada Pilot Pintor Collector Pack s 20 kusy popisovačů různých barev a šířek hrotu v praktickém látkovém pouzdře. Pouzdro si obdarovaný může vybarvit podle svého a vytvořit tak originální umělecké dílo. Kreativní duše se budou tetelit blahem. Sadu pořídíte za 1 050,- Kč.

Překvapte kohokoliv ve svém okolí opravdu stylovým dárkem. Pera Pilot MR se stanou designovým doplňkem, kterým se každý rád pochlubí. Pestré barvy a vzory najdete hned v šesti provedeních v kolekci Retro Pop. Velmi elegantní design pak přináší kolekce Animal s pěti motivy inspirovanými divokou přírodou. Pera Pilot MR jsou k dostání hned ve třech typech provedení: jako plnicí pero, roller na bázi tekutého inkoustu a jako kuličkové pero s inkoustem nové generace pro hladké psaní. Krásná dárková krabička je navíc součástí balení. Je tedy jen na vás, které pero pro své nejbližší vyberete, jisté ale je, že s tímto dárkem nikdy nešlápnete vedle. Pero Pilot MR z Retro Pop nebo Animal Collection pořídíte už od 610,- Kč.