Objevte tajemství dokonalého střihu módní značky Haynaliy v novém showroomu

Móda je jako kouzlo pro každou ženu, znamená její životní cestu, pocit jaká chce být a jaká je, čím chce být uvnitř i navenek a také ukázat svoje ženské přednosti v tom nejlepším světle, celému světu. Od střihů až po barevnost, od kreativních nebo nekonvenčních přání na míru.

Nový módní showroom značky Haynaliy poskládá pro Vás vše v jednom balíčku. Za touto značkou stojí fashion designerka Julia Haynaliy a stejně jako její jméno znamená úsvit i tak se u ní budete i vy cítit, jelikož úsvitem vše začíná. Od první konzultace Vám dokáže velmi profesionálně říct, co by perfektně sedělo Vašemu životnímu stylu, přáním i ženě jako takové, poradí Vám také kompletní styling k outfitu, který společně vytvoříte a pokud stojíte o úplně nový začátek (úsvit) může Vás provést od základu nejen novým šatníkem, ale celkovým image Vaší osobnosti.

Na cestě za dokonalým outfitem, proto vykročte ze zajetých kolejí a dopřejte si životní restart, který Vám může změnit Váš svět jedině k lepšímu. Základ značky Haynaliy je originalita, elegance, stylový design, padnoucí střihy, kvalitní materiály dovezené ze slunné Itálie, Švýcarka a samozřejmě spolupracují i s českými tradičními výrobci. Modely, které Vám budou dodávat sebevědomí Vám zůstanou v šatníků velmi dlouhou dobu, jelikož v prostoru showroomu najdete i vlastní krejčovskou dílnu, tak opravdu všechny návrhářské modely jsou nejen na místě upravitelné, ale také šité přesně na míru pro každou z Vás. Od prvního návrhu až po zkoušky máte osobní dohled každého detailu.   Móda šitá na míru je jiná než konfekce od nápadu, po kvalitu až po splnění snů, které máte již dlouhá léta ve svých touhách.

A něco málo o designérce? Módní návrhářka Julia Haynaliy vytváří módu pro každou ženu, která má sen o jedinečnosti, kvalitě a o vnitřnímu sebevědomí, které její okolí uvidí na první pohled a tím mění absolutně energii v životě.  Její luxusní modest fashion značka HAYNALIY  má novou a velmi krásnou adresu svého showroomu na starém městě v Pařížské ulici č. 28, tedy ulice plná módních skvostů. Julia ve svém showroomu má nejen stávající svojí kolekci, ale především se zde tvoří právě kreativní modely šité na míru se službou od začátku až do předání zakázky.

Při její tvorbě jsou důležité nejen Vaše představy a přání, ale také finální výsledek Vašeho kompletního šatníku a stylu jako takového Julia s pečlivostí prochází celým procesem od začátku až k Vaší úplné spokojenosti.   

Zastavte se na nové cestě a přijďte se na módní showroom Haynaliy podívat. Udělejte si svojí individuální schůzku a nebudete litovat.