Novou ambasadorkou novoměstských hodinek PRIM je talentovaná golfistka Sára Kousková

Svět golfu a luxusních hodinek spojuje nejen elegance a preciznost, ale také vášeň, hrdost a důraz na tradici. Proto není divu, že se novoměstský výrobce hodinek PRIM domluvil na spolupráci s úspěšnou mladou golfistkou Sárou Kouskovou.

Sára, která byla v minulém roce zvolena nejúspěšnější českou profesionální golfistkou, se role ambasadorky zhostila s hrdostí a po návštěvě hodinářské manufaktury neskrývala nadšení. „Moc se na spolupráci těším a vážím si podpory české firmy s takovou historií, jakou ELTON v Novém Městě nad Metují má. Měli jsme možnost si před začátkem sezóny projít celou výrobou, což bylo ohromně zajímavé a obohacující. S managementem společnosti se nám podařilo velmi rychle najít společnou řeč a, dovolím si tvrdit, že i velmi přátelský vztah,“ usmívá se golfistka, která se stala novou tváří značky PRIM a společně s designéry firmy se bude podílet také na vytvoření svých vlastních originálních hodinek.

Hodinky PRIM mají ke golfu blízko již delší dobu, ELTON hodinářská je dokonce partnerem hřiště v Karlových Varech. „Poslední dva roky ukázaly, že si novoměstské primky našly svoje místo v prostředí golfu. Kromě vlastního turnaje a partnerství na jednom z nejkrásnějších českých hřišť máme velkou čest udělat další, a to veliký a významný krok dopředu,“ vysvětluje generální ředitelka společnosti Renata Červenák Nývltová a pokračuje: „Mít za ambasadorku Sáru Kouskovou je velká radost a čest. Nejen pro její talent a golfové výsledky. Také pro ni samotnou. Pro její hodnoty, uvažování, životní postoj a styl. V tom jsme, jak se říká, na jedné vlně.“ To potvrzuje i Sára Kousková: „ Je skvělé, když máte možnost sdílet nejen produkt samotný, ale také hodnoty a filozofii, které za ním a celou společností stojí. Pokud za mne bude na chvíli mluvit i má umělecká část, tak se ohromně těším také na kreativní stránku celé spolupráce. Už teď se nemohu dočkat, kdy začneme tvořit hodinky, které budou, pevně věřím, něčím jedinečným," uzavírá s úsměvem Sára, pro kterou je zahájení spolupráce s tradiční českou značkou skvělým završením mimořádně úspěšné sezony.