Každá návštěva obchodu Vidda tříbí váš vlastní styl

Za exklusivní privátní módní přehlídkou uznávaných módních návrhářek Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových, stály další dvě ženy. Tou první je Hana Zouvalová, která stála u zrodu moderního projektu Vidda fashion & living concept store. Druhou je Eva Primus Kovandová, ředitelka kanceláře představenstva Hospodářské komory Praha 1, která tuto mimořádnou společenskou akci zahájila. 

Jaroslava a Dominika společně tvoří od roku 2008 a patří mezi nejlepší módní návrhářky v Česku. Mají za sebou účast na světové módní výstavě „Lo stile dell eleganza“ v italském Trevisu. Navrhovaly pro italskou firmu Tessoria Assolana, spolupracovaly také s módní návrhářkou americké značky Ralph Lauren Annou Fong. Jejich modely jsou originální, mají v sobě lehkost. Jsou v naprostém souladu s přirozenou ženskou siluetou.

Pracují především s přírodním hedvábím, ale i z látek, které si tkají. Šaty zdobí originálními ručními výšivkami. Jejich modely podtrhují přirozenou krásu ženského těla. Jejich modely oblékly krásky v soutěžích Miss Universe, Miss World, Miss Europe i České miss.

Vidda svým zákazníkům otevírá cestu nejen k vlastnímu stylu oblékání, v nabídce je totiž krom oděvů, šperků, tenisek a doplňků také produktový design. Vše je v limitovaných sériích, někdy jen tzv. unique piece. Kdybyste chtěli spočítat, kolik lokálních a vybraných zahraničních designérů spolupracuje s tímto výjimečným obchodem v centru Prahy, tak vám to zjednodušíme a prozradíme, že jich je více než 50.