Na casting dorazil zpěvák Ondřej Bábor

Zpěvačka Anna Julie Slováčková je každoročním hostem v castingové porotě soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku. Nechyběla ani tento rok a svými postřehy přispěla ke zdárnému průběhu prvního castingového kola letošního ročníku Muž roku 2023.

„Nerada posuzuji, protože neabsolvuji vždycky celý casting a při finále většinou zpívám na podiu a nemám čas sledovat výkony finalistů. Ale pro mne je směrodatné, když na casting přijde kluk, který dovede nahlas pozdravit a představit se. Ty první vteřiny jsou pro mne nejvíc. Může vypadat jak, chce, ale když tohle neumí, tak je pro mne neviditelný,“uvedla Anna Julie Slováčková s jarním úsměvem na tváři.

Jaro Anna Julie Slováčkovámiluje a svátky jara nejraději tráví na chalupě. Letos to ale bude jinak. Chalupa se nekoná!„Den před Velikonocemi máme s kapelou v České Kamenici první koncert sezóny. Musíme se na něj přichystat. A to ještě v sobotu před tím jdu s tátou za Alešem Cibulkou do Tobogánu, protože 2. května bude mít táta narozeninový koncert v Lucerně. Tak svátky jara budou hektické. Ale jinak je miluji, barvím vajíčka, na stole je beránek, osení, jo, užívám si je,“ usmívala se Anna Julie a přiznala, že od kluků v kapele na zadek hodovačkou dostane. „Ty mě musí vyšupat, to bych byla zklamaná. Mám pro ně nachystáno spoustu věcí a doufám, že oni mají tu pomlázku. Jinak uschnu a kdo by jim zpíval a vedl kapelu?“ smála se Anna, která je myšlenkami u 4. října, kdy na velkém koncertě v Lucerna Music baru křtí svoje druhé CD. „Zrovna teď řešíme, co bude součástí koncertu, jaké tam chceme hosty. Těšíme se fanoušky. Pokřtíme tam mou druhou desku, která je pro mne dost důležitá a osudová, a i tak bude jmenovat, Osudová. Jsem plná očekávání a doufám, že to bude dobrý krok dopředu.“

Prezident soutěže Muž roku David Novotný byl spokojený, protože o soutěž je mezi muži nebývalý zájem a za každý názor porotců je rád. „Rok od roku se hlásí čím dál tím víc mladých mužů. Mají zájem získat novou zkušenost a něco pro to dělají. To je velký přínos. Vítězové potom reprezentují republiku na světových soutěžích a nevedou si špatně,“ uvedl David Novotný, který do castingové poroty pozval také herečky Jitku Sedláčkovou a Michaelu Pecháčkovou, moderátorky Zuzanu Bubílkovou a Lenku Špillarovou, producenta Gabriela Grillottiho, místopředsedkyni představenstva PVZP, a.s. Halinu Trskovou, Muže roku Matěje Švece, Matyáše Hložka, Lukáš Veitla, Dominika Chabra a další známé osobnosti.

Druhé kolo castingu se koná 22. dubna v sídle Pojišťovny VZP, a.s. v pražské Lazarské ulici, mladí muži se mohou registrovat přes webové stránky soutěže Muž roku. Finálovou dvanáctku soutěže Muž roku pak představí David Novotný 5. června na tiskové konferenci. Kdo bude letošním nejsympatičtějším Mužem roku 2023, se dozvíme 25. srpna při finále v Městském divadle Jozefa Čížka v Náchodě.