Tuhé deodoranty Natava jsou ta lepší volba pro vás i pro přírodu

Kvalitní a účinný deodorant by měl být nedílnou součástí každodenní hygieny. Nikdo přeci nemusí vědět, že jsme se právě pořádně zapotili v práci, ve škole či na prvním rande. Anebo uběhli aspoň půlmaraton. Na trhu je dnes velké množství produktů, tak který si vybrat? Odpověď nemusí být moc složitá - přednost by měly dostávat především ty, které obsahují maximum přírodních látek a ideálně i šetří životní prostředí. A přesně to nabízí i Natava, česká značka přírodní a BIO kosmetiky v podobě tuhých deodorantů.

Všechny tuhé deodoranty Natava jsou nejen plné kvalitních přírodních surovin, ale jsou i vytvořeny a zabaleny s láskou k přírodě. K dispozici jsou ve variantách Alpská svěžest, Květinová zahrada, Vůně Orientu a Síla ovoce.

Deodoranty Natava efektivně chrání před nepříjemnými pachy, a přitom jsou citlivé k pokožce a nezabraňují přirozenému pocení. Jejich originální receptura je založena na bázi kandelinového a včelího vosku, bambuckého másla nebo marantového prášku, ve složení najdete např. i kokosový olej, esenciální oleje citrusů, bergamotu, tea tree či hřebíčku, lístky šalvěje a další cenné složky (dle varianty).

Těšit vás může i pocit, že děláte dobře pro své tělo i přírodu – po spotřebování tuhého deodorantu totiž zůstane jen plně rozložitelná papírová tuba.

https://www.union-cosmetic.cz/tuhe-deodoranty