Bezstarostné léto plné jednoduchých receptů bez námahy

S blížícími se prázdninami a letními dny se nikomu nechce stát v kuchyni několik hodin a vymýšlet recepty pro celou rodinu, natožpak chystat velepokrmy na dovolené. Máme možnosti, jak si zjednodušit vaření, a tou nejzdravější, nejjednodušší a nejchutnější cestou je nabídka společnosti Probio, výrobce zdravých a výživných potravinářských produktů v bio kvalitě. Probio nabízí speciální směsi v krabičkách, které stačí zalít vodou, určitou dobu povařit a jsou hotové k podávání.

Na letní dovolené je ideální začít snídani něčím zdravým a lehkým, například granolou, což jsou fermentované celozrnné müsli v bio kvalitě jak s čokoládou s kokosem nebo s jahodami. Stačí jednoduše zalít vodou a granola je připravená pro jakéhokoli strávníka. Další snídaňovou možností jsou ovesné kaše, které jsou vynikajícím zdrojem bílkovin a vlákniny. Příchutí je hned několik, mezi nejoblíbenějšími najdete oříškovou se semínky či s jahodami.

Na oběd se dá zvolit hned několik pokrmů, od houbového špaldota až po hrachovou polévku. Nejprodávanější směs je špaldoto, kroupy se zeleninou a houby pěstované na Probio farmě, které stačí 30 minut vařit v horké vodě a přidat lžičku oleje. Zkusit můžete i naši jemnou, hustou, vydatnou hrachovou polévku ze žlutého hrachu, která je navíc bezlepková.

Na odpoledne bezlepkové lívance i palačinky s ovocem

Jelikož bude i v horkém odpoledni jistě hlad, nabízí se sladká svačina, která vám dodá sacharidy, abyste ještě měli energii na večer. Na svačinu můžete zvolit pohankové bezlepkové palačinky nebo bezlepkové lívance, které se mohou podávat s ovocem či se sirupy, ale jsou lahodné i samy o sobě. Jsou lehké na přípravu, a pokud navíc sáhnete pro sypké směsi, odpadá příprava s těstem. S blížícím se koncem dne je nutné dát si ještě jednu lahodnou dobrotu a tou může být klasické italské risotto arborio namíchané z kvalitní rýže, hub, zeleniny a z koření. Zde stačí vařit ve vodě čtvrt hodiny a rychlá večeře je na stole či v misce ve stanu v kempu, no prostě kdekoli.

Chceme si kvalitně užívat volný čas s našimi blízkými, v přírodě či na dovolených zalitých sluncem a odpočinkem, a i proto se Probio stalo důvěryhodným kulinářským partnerem na cestách nejen pro rodiny, ale i pro jednotlivce. Ušetří čas, rychle se připraví, budete se olizovat až za ušima, a ještě za dostupnou cenu, kdykoli a kdekoli.