Čekankové tyčinky 4Slim - Zdravá svačinka do kapsy

Novinka od české značky 4Slim je ideální zdravou svačinkou pro každou příležitost. Přihoďte si lahodné čekankové tyčinky do batohu nebo do kabelky pro lepší náladu i extra dávku energie.

Základem nových tyčinek 4Slim je extrakt z čekanky, který bychom mohli bez nadsázky označit jako superpotravinu. Obsahuje totiž jen 5-6% cukrů a zároveň 71% zdraví prospěšné vlákniny inulin. Ta má příznivý vliv na střevní mikroflóru a podporuje trávení i zažívání. V jedné čekankové tyčince 4Slim, která je tvořena ze 40% z čekankového extraktu, najdeme jen 3 – 4 gramy sacharidů a přibližně 50% doporučené denní dávky vlákniny.

Vybírat můžete z řady výborných příchutí, vedle čokoládové, karamelové nebo kokosové klasiky třeba svěží černý rybíz nebo zelený čaj matcha. Čekankové tyčinky neobsahují přidaný cukr, lepek ani konzervanty. Jsou skvělou volbou pro všechny, kdo hledají zdravou svačinku, která je vždy po ruce. Samozřejmě jde o ideální alternativu nezdravých sladkostí, pokud vás honí mlsná. Tyčinka díky vysokému obsahu vlákniny a bílkovin příjemně zasytí. Pokud se tedy chystáte před létem zhubnout do plavek, čekankové tyčinky 4Slim jsou přesně to pravé, po čem byste měli sáhnout.

Více informace a e-shop: www.4Slim.cz