Přes 300.000 pro handicapované dívky zajistila charitativní přehlídka Aleny Wilson

V Divadle Na Maninách se uskutečnila módní přehlídka k desetiletému výročí Aleny Wilson na českém módním trhu, která je známa tím, že dělá módu reálné ženy. V rolích modelek se představily známé české celebrity z řad zpěvaček, hereček, modelek a influencerek (Andrea Kalivodová, Tereza Mátlová, Pavlína Senić, Šárka Vaňková, Miluška Bittnerová, Michaela Dolinová, Kateřina Šonková, Táňa Bystroňová a další). Nejodvážnější model, který byl zcela průhledný, vynesla modelka Kateřina Šonková. Módní návrhářku ozdobily šperky v hodně 4,5 milionů od šperkaře Luboše Korbičky.

Celou přehlídku skvěle moderovali Štěpánka Duchková s Petrem Vojnarem. Charitativního večera se zúčastnili bývalí vynikající také české fotbalové legendy Vratislav Lokvenc s Janem Kollerem, předávali obrazy v tombole a celý večer si skvěle užily. Vrcholem večera byla charitativní dražba, která měla za cíl pomoci handicapovaným dívkám (Kristýnce, Elišce a Jessice) zajistit finanční prostředky na neurorehabilitace a kompenzační pomůcky. Největší zájem byl o podepsaný fotbalový dres Jana Kollera, který se vydražil za 65 000 Kč a historicky nejlepší český reprezentační střelec ho osobně šťasnému majiteli předal.

„Nemáme nadaci, je to přímá charita. Vše, co se vybere, jde do koruny děvčatům na neurorehabilitace a kompenzační pomůcky,“ prozradila Alena Wilson. Celkový výtěžek z charitativní přehlídky ve výši 325 300 Kč předaly Alena Wilson s Alexandrou Uherkovou, které celkovou akci spoluorganizovaly.