S Míšou Růžičkovou se hýbou děti i dospělí

Oblíbená dětská písničkářka, textařka a skladatelka Míša Růžičková letos slaví 20 let na scéně. Na jejích programech vyrostla už celá jedna generace, která na její vystoupení dnes už vodí svá dítka. Vystupuje po celém Česku a její představení jsou vždy vyprodaná do posledního místa. My se za ní vydali do Plzně a stálo to za to.

Míša dokáže prostřednictvím svých písniček děti zvednout od televizí, tabletů i mobilů. Stačí jedno CD a jedna návštěva její show a už některé písničky z hlavy nevyženete a pobrukujete si je, kdykoli vám melodii či slova něco připomene. Navíc její písničky vždy lákají k pohybu a děti se díky nim více hýbou, což je pro Míšu obrovskou motivací tvořit pro děti, a tak trochu i pro jejich rodiče.

Dovolíme si vám nabídnout její poslední videoklip a nalákat vás tak všechny ke zdravému pohybu. Takže pokud nemáte program pro děti, tak vězte, že její minidiskotéka je za zabaví a CD potěší i doma a usínat klidně mohou i s plyšovou myškou od Míši. A protože jsme se do Plzně vydali s dětmi, tak jsme si sestavili vlastní západočeskou hitparádu a posloucháme ji dodnes.

Videoklip Bílá paní

TOP PLZEŇSKÁ PĚTKA:

  1. Popelář
  2. Sloník Toník
  3. Policejní
  4. Sanitka
  5. Zebra