Arkády Pankrác slavíme 15 – dárky pro vás

Oslava 15. narozenin obchodního centra Arkády Pankrác vypukne již příští týden! Od 6. do 11. listopadu vás čeká nabitý a pestrý program, vždy každý den lehce zaměřen pro různou cílovou skupinu návštěvníků, ale na své si přijde každý. Odstartujeme v pondělí AZ kvízem na cestách a moderátorem Alešem Zbořilem. Odpoledne pak proběhne v prostorách OC Arkády Pankrác autogramiáda herců ze seriálu ULICE, mezi kterými nebudou chybět například Lucie Vondráčková či Adéla Gondíková. V úterý pak fanoušky potěší svým koncertem Adam Mišík.

Středa se ponese ve znamení programu především pro pracující, kteří potřebují relax a nabít energie do dalších dní. K dispozici bude originální Anger Room pro odstranění stresu a vzteku (antistresové centrum „rozbij co můžeš“), ale také sekce masáží nebo zajímavý podcast s inspirativním Janem Rubešem.

Další dny oslav budou zaměřeny na maminky a rodiny s dětmi. Po celou dobu oslav budou přichystány soutěže, workshopy, herní a dětské koutky, cvičení, dílničky. Uvidíte ukázky street festivalu, budete moci besedovat se spisovatelem Robertem Brynzou a vychutnat si mnoho dalších vystoupení bavičů a umělců. Vše pak vyvrcholí sobotním největším narozeninovým dortem a koncertem sourozenců Bendigů.

Tak přijďte s námi slavit do OC Arkády Pankrác – detailní program najdete ZDE.