Festival VOTVÍRÁK se mění, jako 1. český festival nabídne 5000 míst k sezení!

Hudební festival VOTVÍRÁK se mění! Jako 1. český festival nabídne v roce 2024 na 5000 míst k sezení v rámci areálu! A zároveň představuje další část hvězdného programu. Tentokrát jde o opravdu velkou Hip Hopovou nálož! Pořadatelé největšího českého hudebního festivalu, který letos oslavil 15. výročí se rozhodli, že vyřeší permanentní problém s počtem sezení, který koneckonců trápí většinu podobných akcí.

„V roce 2024 už budeme schopni bez problémů posadit více jak 5000 návštěvníků. Není to jediné vylepšení, jímž chceme divákům zlepšit pobyt na festivalu. Další budou následovat,“ říká producentka pořádající agentury Jana Kaiserová.

VELKÁ NÁLOŽ HIPHOPU

Pořadatelé také zároveň odhalili další část linupu festivalu Votvírák. První velká hvězdná nálož Hip Hopu je tady. Všichni se můžou už teď těšit na jména a formace jako jsou:

RYTMUS, YZOMANDIAS, MAJK SPIRIT, MARPO & TROUBLEGANG, 58G, REST & CHAMPION SOUND, PSH, SERGEI BARRACUDA, DOLLAR PRYNC, RIGOR, MORTIZ, MICHAJLOV, MC GEY, PTK, ….

TANEČNÍ SCÉNA

MANENE, JAQULLIN, GOLPE AKA BROKEN ROBOT, CHRIS SADLER, HOLY THE BIG, LUCCA, RIO, LANDCHI, DE LA VIBES, BÁBA, JOE JOY, ILLYA, EXILIM, NONALIS, LADIDA, PHIL BILL BROTHERS a další.

VELKÁ JMÉNA

„A další velká jména ještě přidáme,“ říká mluvčí a PR manažer festivalu René Kekely „VOTVÍRÁK 2024 slibuje doslova nabitý program hvězdami - kapelami i samotnými interprety. Kromě „klasicky festivalových“ vystupujících jako jsou: Rybičky 48, Divokej Bill, Xindl X, Mig 21, O5 & Radeček, Pokáč, Michal David, Petra Janů & Amsterdam, Pražský výběr, Jaroslav Uhlíř, Voxel, Imodium, UDG, Kollárovci, Olga Lounová, Visací zámek, Citron, Sabina Křováková, Raego, Bára Zemanová, Iné Kafe, Crossband, Medvěd 009, Legendy se vrací, přidáme a brzo odhalíme i další interprety,“ říká.

BLACK FRIDAY

Už nyní byl spuštěn ´Black Friday: Zakoupit se dá omezený počet vstupenek za super cenu, která je nižší o 30 %!!!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK najdete  ZDE!

Všechny informace, včetně předprodeje najdou zájemci na webu: www.votvirak.cz