Zařiďte si s PENNY domácí kuchařský ráj

S cílem usnadnit život v kuchyni startuje PENNY novou poutavou věrnostní kampaň určenou všem, kdo rádi vaří. V rámci akce lze získat se slevou až 66 procent šikovné pomocníky pro každé kuchařské dobrodružství.

„Kvalitní nádobí přináší nejen radost z vaření, ale také úsporu času a dokonalé výsledky. Proto zahrnuje naše letošní první kampaň širokou škálu vysoce kvalitního nádobí a profesionálních domácích spotřebičů značky VIVESS, které nejenže plní svou funkci, ale jsou i stylovým doplňkem pro každý domov,” uvedl Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.

Kuchařská vášeň si zaslouží to nejlepší

Příprava lahodných pokrmů půjde jedna báseň s kvalitními hrnci a pánvemi z kovaného hliníku. Navíc nádobí VIVESS má vysoce kvalitní nepřilnavý povrch a je vhodné pro všechny typy sporáků, takže nezáleží na tom, jestli vaříte na plynu či elektřině. Spotřebiče VIVESS zase vynikají vysokým výkonem a díky své praktičnosti a užitečným funkcím také výrazně usnadní vaření.

V sadě nádobí naleznete pánve nejrůznějších velikostí a hloubek pro různé příležitosti užití. Kastrol s poklicí je vybaven sítkem pro snadné slévání vody při vaření. Zajímavým detailem u pekáče je aroma úchytka, do níž lze při pečení nalít třeba olej nebo víno a díky jejich pomalému prokapávání získat ještě šťavnatější a jemnější maso.

Stejně nápaditě jsou vymyšleny i spotřebiče VIVESS. Například elektrické struhadlo disponuje různými typy nástavců, které lze pohodlně dát do myčky. Podobné je to i u elektrického sekáčku. K tyčovému mixéru je zase k dispozici stojánek, do kterého lze přístroj uložit, aby se nepovaloval někde v šuplíku a byl vždy po ruce. Příznivci zdravého stravování ocení horkovzdušnou fritézu, ve které si pokrm připraví bez použití oleje.

Sbírejte body a získejte kvalitní pomocníky do kuchyně se slevou

Zákazníci získávají za každých 200 korun nákupu v prodejnách PENNY po celé České republice jeden bod. Za každých deset nasbíraných bodů lze využít slevu na nákup produktů VIVESS ve výši až 66 %.Nádobí a spotřebiče VIVESS jsou přitom k dispozici exkluzivně pouze v síti PENNY. Sběratelská kampaň potrvá v prodejnách PENNY až do 3. dubna 2024. Získané body pak bude možné uplatnit ještě týden poté, tj. do 10. dubna 2024. Akce pak platí do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY.Více informací, přehled produktů a úplná pravidla lze najít v informačních letáčcích nebo na webových stránkách www.penny.cz.