Město Sušice přivítá o Velikonocích druhý ročník akce Móda a Řemeslo

Móda a Řemeslo - to je název akce, která  již podruhé naplní malebnou Sušici lokální tvorbou, řemeslnými výrobky a ručně šitými kousky od českých návrhářů. Chce navázat na úspěch ročníku prvního a  opět nabídnout všem dorazivším jedinečnou atmosféru. Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídku udržitelné módy a celodenní design market. Organizátorem je opět Agentura Verona ve spolupráci se Sušickým kulturním centrem SIRKUS a Destinací Sušicko.

Akce Móda a Řemeslo proběhne 30. března 2024 v sušické Sokolovně a nenechá si ji ujít nikdo, kdo má rád kvalitní design, českou módu a dobroty z lokálních surovin od Divokýho bistra a Elišky v cukru. Design market nabídne stánky s módou, přírodní kosmetikou, šperky, kabelkami, svíčkami, bytovým designem a mnohým dalším. Vstup na design market je zdarma. Maminky mohou využít parkoviště pro kočárky. Návštěvníky čeká jedinečná atmosféra a kreativní a inspirativní prostředí nabité pozitivní energií. Přijďte se podívat, co je nového na designové scéně a třeba si i něco pěkného koupit.

Večer bude patřit  módní přehlídce, která představí modely renomované designérky Ivety Paulerové, luxusní kaftany značky Kaftanlicious, mušelínové skvosty značky BigBros. nebo jedinečné kousky od Michelleart. Diváci se mohou těšit i na přehlídku secondhandové zboží ze Second Hand Gallery. Již tradičně svou novou kolekci přiveze také klatovská Zannia. Na mole se v netypických rolích předvedou vedle modelek i dvě mladé a okouzlující herečky - Malvína Pachlová a Tereza Vítů. Obě dámy mají kladný vztah k udržitelné tvorbě a rády podporují české tvůrce. Večerem provede stejně jako loni Silvie Ritter. Přijďte si užít báječný den plný hrdosti na zlaté české ručičky a nenechte si ujít ani exkluzivní večerní přehlídku originální a poctivě ušité módy.

Program:

  1. března 2024 od 10:00 do 18:00

Design market - Sokolovna T. G. Masaryka 120 Sušice, VSTUP ZDARMA

Přehled vystavujících značek naleznete na www.kulturasusice.cz

  1. března 2024 od 19:30 do 21:30

Fashion show - Sokolovna T. G. Masaryka 120 Sušice, vstup v předprodeji od 250 Kč

Přehled vystavujících značek a více o Fashion show naleznete na www.kulturasusice.cz