Tipsport a Jockey Club společně pokračují na dostizích

Zástupci sázkové společnosti Tipsport a Jockey Clubu České republiky oznámili prodloužení exkluzivního partnerství na dostihové sezony 2024 a 2025.

„Z téhle spolupráce mám velkou radost. Kurzové sázky totiž k dostihům neodmyslitelně patří, a tak se v momentu, kdy to umožnila česká legislativa, rychle staly přirozenou součástí naší nabídky. A díky spolupráci s Jockey Clubem se zájem našich klientů o koníčky ještě zvýraznil. Jen se nám potvrdilo, že sázky a dostihy mají velký marketingový a byznysový potenciál. A současně to vnímáme jako náš malý příspěvek k udržení chovu koní jako součásti kultury naší země,” uvedl ke spolupráci generální ředitel Tipsportu Petr Knybel.

Tipsport, jednička kurzového sázení, a Jockey Club České republiky se na spolupráci poprvé dohodly v roce 2021. Jockey Club zastřešuje všechna dostihová závodiště včetně Dostihového spolku Pardubice. Spolupráce proto kromě finanční podpory dostihového sportu znamenala i návrat sázek na dostihy, a to i na menší domácí závodiště, která před časem o tuhle možnost přišla.

„Úzká spolupráce se sázkovou společností je z důvodu financování dostihového provozu rozhodující. Pro Jockey Club je velmi podstatné, že jsme uzavřeli novou smlouvu s ještě vyšším finančním plněním ze strany Tipsportu,“ řekl prezident Jockey Clubu ČR Jiří Charvát. „Snad nejdůležitější jsou kroky směřující ke zvýšení komfortu jak pro sázkaře, tak i diváky – zvýšení počtu kamer, vyšší zapojení dronů u streamů a umístění čipů pod sedlové dečky koní.“

„Jako člověk z podnikatelského prostředí si velmi vážím solidního přístupu Jana Obermajerové z agentury BPA. A především generálního ředitele Tipsportu Petra Knybela, se kterým jsem smlouvu vyjednával osobně,” dodal Jiří Charvát.

Tipsport jako exkluzivní sázkový partner dostihového sportu

Co tohle spojení znamená pro sázkaře a dostihový sport? „Propojili jsme sázky na závodištích s naší pobočkovou sítí, a hlavně sázením online. To přináší sázkařům celou řadu výhod,“ doplnil marketingový ředitel Tipsportu Jan Čumpelík. „Výhry jim vyplácíme nejen přímo na závodištích, ale i online nebo kdekoliv v naší pobočkové síti po celé České republice. Na závodištích navíc mohou sázet bez registrace – zákon to u dostihů umožňuje, ale zároveň jim nabízíme i veškeré výhody registrace ke kurzovému sázení: možnost sázet na další sporty, inspirovat se v největší komunitě sázkařů Tipsportu, využívat náš věrnostní program nebo používat naši sázkovou aplikaci v mobilních telefonech. Dostihy mohou sledovat prostřednictvím největší sportovní televize TV Tipsport, která letos nabídne živé přenosy ze všech 47 dostihových dnů. A pokud využijí online mobilní aplikaci, pohodlně si kdekoliv vsadí a zároveň mohou sledovat přenosy z českých dostihů, stejně jako z mnoha zahraničních,” vypočítal výhody Jan Čumpelík.

Novinkou letošní spolupráce bude pro diváky TV Tipsport přidání další kamery a dronu ve vybraných dostihových dnech pro lepší přehled na závodišti a zážitek při sledování. 16 dostihových dnů bude navíc živě vysílat i Česká televize.