Tvářemi Píseckého víkendu módy a designu 2024 jsou Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková

V pražském hotelu Emerald proběhlo focení nového vizuálu pro Písecký víkend módy a designu 2024. Tvářemi letošního ročníku se staly herečky Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková a společně podpořily projekt, který pomáhá lokálním a udržitelným tvůrcům dostat se do povědomí široké veřejnosti. Obě dámy si kromě focení vyzkouší i chůzi po přehlídkovém mole, a to už 17. května v Písku.

Spojila se řada českých kreativců, aby společně dali vzniknout fotografiím, které podporují myšlenku Píseckého víkendu módy a designu. Ten si klade za cíl podporovat lokální udržitelnou tvorbu a propagovat české designéry a módní talenty. Proč se tváří akce staly zrovna Darija Pavlovičová a Natálie Halouzková? „Chtěla jsem primárně oslovit osobnosti, které se opravdu udržitelností zabývají, které mají rády českou módu, a to Darija Pavlovičová i Natálie Halouzková bezesporu jsou,” dodává Veronika Poláková, pořadatelka Píseckého víkendu módy a designu. Focení s Darijou Pavlovičovou a Natálií Halouzkovou představuje důležitý krok na cestě za podporou udržitelné české tvorby.

Obě herečky si roli modelek náležitě užily. Pro Natálii to ale není poprvé, Píseckého víkendu módy a designu se účastní již po třetí a jak prozradila, plní si tím dětský sen „Většina z nás, jako holek, nebo tedy i kluků, jsme si hráli na modelky/modely. A já to miluju,” říká Natálie. Dámy oblékly kousky úspěšných českých návrhářů, Josefíny Bakošové, On The Boat a Zoltana Tótha, o jejichž styling se postarala stylistka Tereza Kytková. Styling doplnil make-up od vizážistky Margarity Krupenich, a o vlasový styling se postaral salon The Lounge by Jan Těšík s produkty značky Authentic Beauty Concept. Úkolu zachytit krásu a styl hereček i celé akce se zhostil fotograf Petr Jandera. Příjemnou atmosféru na place zajistil i catering v režii Nicolase Kusovského, sous-chefa z karlínského bistra Etapa.

Pro více informací o Píseckém víkendu módy a designu a jeho programu navštivte www.pvmd.cz

Vstupenky na přehlídku je možné zakoupit na www.centrumkultury.cz

Model: Darija Pavlovičová, Natálie Halouzková

Photo: Petr Jandera

Make-up: Margarita Krupenich

Hair: Matěj Novák - The Lounge by Jan Těšík

Styling: Tereza Kytková
Wearing: Zoltan Tóth, Josefina Bakošová, On The Boat

Place: The Emerald Prague

Partneři:Reclar, Makeup institute, Authentic Beauty Concep, CCC shoes and bags, The Emerald Prague, Wild and Coco, Moroccan sense