Češi a Slováci vymysleli nový, jemný a ovocný Jägermeister ORANGE

Novinka roku je tady! Jägermeister ORANGE vás překvapí výjimečně jemnou chutí, kdy základní ingrediencí jsou vyzrálé bio pomeranče ze slunné Sicílie. Jemná a ovocná chuť nového Jägermeister ORANGE je přitom navržena na míru českým a slovenským spotřebitelům, kteří se podíleli na jeho vývoji. Prostě unikátní chuť, kterou chceš sdílet.

V Česku a na Slovensku proběhla 22. března světová premiéra Jägermeister ORANGE pod názvem Jäger DROP. Novinku tak mnozí ochutnali v rámci 12 release párty s účastí známých influencerů, DJs a raperů ve 12 ikonických klubech, od Plzně přes Prahu, Brno, Bratislavu, Banskou Bystrici až po Prešov. Za jednu ochutnalo Jägermeister ORANGE přes 8 000 lidí. Takový drop u nás nemá obdoby.

S respektem k přírodě od farmy až po láhev

Nemůžete se už dočkat, kdy Čechy a Slováky vyladěný Jägermeister ORANGE ochutnáte? Novinka bude dostupná nejprve v barech a klubech a od května také v běžných obchodech, a to v láhvích z recyklovaného skla a s etiketami z recyklovaného papíru. Zkrátka vyrobený s respektem k přírodě, což platí i pro použité bio pomeranče ze Sicílie s původem dohledatelným od farmy až po láhev. Nový Jägermeister ORANGE si s partou užijete nejlépe jako ledově namražený panák na −18° Celsia.

  • Objem: 0,7 l
  • Obsah alkoholu: 33 %