Chytré úschovny jsou in hlavně na nádražích. Teď čekají hokejovou horečku

Společnost OX Point patří ke třem největším provozovatelům zásilkových boxů v Česku, kterých má více než 300. Současně ale také zkvalitňuje život cestujícím na šesti velkých vlakových nádražích, začátkem května se z využívání chytrých úschoven budou moct radovat i lidé u pražského autobusového nádraží Florenc a na vlakovém nádraží ve valašském Vsetíně.

„Naše úschovny stále více využívají lidé na hlavních nádražích v Praze, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Olomouci a Liberci. Pochvalují si, že vše probíhá velmi rychle, když dobře zvolí velikost úschovní schránky, tak si mohou dát do jednoho boxu i více zavazadel,“ říká provozní ředitel OX Pointu Vladislav Král.

Zájem o chytré úschovny OX Point roste všude, téměř plno bývá zejména na pražském hlavním nádraží. „Přes polovinu uživatelů našich úschovních boxů tam tvoří cizinci. Pro ně máme návody v různých světových jazycích, mezi nimiž nechybí např. angličtina, němčina, francouzština, ruština či španělština,“ říká Vladislav Král.

OX Point nabízí boxy různých velikostí. Schránky v Praze už nabízejí i možnost dobíjení mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků. Úschovny OX Point tak dávají zapomenout klasickým úschovnám s obsluhou, které jsou neefektivní časově a finančně.

Úschovny zejména v Praze a Ostravě budou ve vysoké permanenci i nyní kvůli očekávanému hokejovému šampionátu. Fanoušci z Česka i ciziny rádi využijí možnost odložit zavazadla a tím i starosti a s čistou hlavou vyrazit na zápasy. OX Point pro ně pořádá soutěž, ve které mohou vyhrát předměty s fanouškovskou tematikou.

„Puky, dresy či dokonce účast na hokejovém čtvrtfinále se dají vyhrát na kterékoli úschovně, nebo zásilkovém boxu OX Point. Věříme, že fanouškům tím uděláme radost podobně jako naši hokejisté předpokládanou vítěznou jízdou,“ říká Jiří Kaleta, marketingový ředitel výrobce boxů OX Point patřící do CONTEG Group. OX Point si pro veřejnost připravil spoustu zajímavých novinek s hokejovým podtextem pro pobavení především na sociálních sítích.