Makléři mají velké srdce!

Makléři z Keller Williams přispěli více než 100 000 Kč na podporu předčasně narozených dětí! Jsou na sebe vzájemně hrdí za to, že se aktivně zapojili do letošního charitativního REDDAY na pomoc organizaci Nedoklubko. Tato nezisková organizace podporuje rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice. I přes nepříznivé deštivé počasí se jim podařilo vykouzlit úsměvy na tvářích dětí, což je ta nejcennější odměna. Navíc ukázali, že jsou skvělou partou a výborným týmem, který drží při sobě za každé situace.

„Velmi si vážíme, že jsme letošní REDDAY mohli věnovat Nedoklubku. Je neuvěřitelné, co vše tato organizace pro rodiny s předčasně narozenými dětmi dělá. Velký respekt. Jsem hrdá na všechny makléřky a makléře, kteří se letos zapojili. Bravo," řekla JUDr. Jana Hrstková, majitelka Keller Williams Česká republika. Letošní REDDAY s příznačným názvem „Den pro miminka do dlaně" byl pro českou pobočku dosud největší charitativní akcí tohoto druhu. Celkově se na místě a z prodeje perníčkových chobotniček vybralo neuvěřitelných 123 000 Kč! Z toho makléři sami přispěli obdivuhodných 111 000 Kč. Finanční a dobrovolnická pomoc bude využita na podporu služeb pro rodiny s předčasně narozenými dětmi, jako jsou zapůjčování vlhkých přístrojů, poskytování psychologického poradenství či provoz webových stránek plných cenných informací.

„Děkujeme Keller Williams za uspořádání dobrovolnického dne REDDAY právě pro Nedoklubko. Velký dík patří Lindě, mamince předčasně narozené Ellinky, která naši organizaci nominovala," vzkazuje Lucie Žačková, ředitelka Nedoklubka. „Díky všem makléřům a makléřkám, kteří darovali svůj den přípravám a realizaci. Jejich štědré finanční dary v součtu udělaly až magických 111 000 Kč! Moc si této podpory vážíme." Rok, co rok realitní makléři Keller Williams dokazují, že kromě svého profesního zaměření mají také velké srdce a nebojí se jej otevřít těm, kteří to nejvíce potřebují. REDDAY je toho skvělým důkazem.

Foto: Výkonná ředitelka Nedoklubka Lucie Žáčková a majitelka Keller Williams Česká Republika JUDr. Jana Hrstková, Ph.D., LL. M