Velká letní soutěž s Rohlik.cz o Volkswagen ID.7

Léto je tady a jak si ho lépe užít bez starostí než s pomocí Rohlik.cz? Tento e-shop se po celý rok stará o Vaše pohodlné a bezproblémové nákupy. Nyní však přichází s velkou letní soutěží, ve které můžete vyhrát vozy Volkswagen ID.7 a dva Volkswagen Passat Business 1,5 eTSI. Šanci vyhrát mají všichni zákazníci, kteří během léta nakoupí na Rohlik.cz.

S přicházejícími letními měsíci je čas na letní grilovačky, pikniky či posezení s přáteli. A jak jinak se připravit na tyto akce než s Rohlik.cz? Vyberte si z široké nabídky masa a ryb, které pozvednou každou grilovačku. Hledáte rychlé osvěžení? Co si ho ho dopřát v podobě zmrzliny, kterou můžete mít doma už za 60 minut od objednání. Okamžité osvěžení také nabízí limonády, ready to drink nápoje nebo piva a vína, které Rohlík vozí chlazené.

„Po celý rok se snažíme našim zákazníkům usnadňovat každodenní fungování a poskytovat jim pohodlné a rychlé nákupy,” říká Martin Beháň, ředitel Rohlik.cz. „Vnímáme, že zákazníci naši službu oceňují a využívají ji stále častěji. Tato letní soutěž o vozy je naším způsobem, jak jim poděkovat za jejich věrnost a možnost zpříjemnit jim léto,“ dodává Beháň.

Jak hrát a vyhrát?

A co musí zákazníci udělat, aby se zařadili do soutěže? Stačí, aby uskutečnili alespoň 5 objednávek na Rohlik.cz a automaticky budou zahrnuti do slosování o jeden ze tří vozů. První šťastný výherce získá nový Volkswagen ID.7. do svého vlastnictví, zatímco další dva vylosovaní soutěžící se mohou těšit na roční zapůjčení vozů Volkswagen Passat Business 1,5 eTSI . Soutěž probíhá od 28. června 2024 do 31. srpna 2024. Slosování výherců se uskuteční v prvním týdnu v září.

Volkswagen ID.7. je moderní elektromobil vybavený 210 kW elektromotorem s 19" koly z lehké slitiny Hudson. Nechybí ani head-up displej s rozšířenou realitou, prodloužená záruka 3 roky/90 000 km a kamerový systém Area View 360. Model obsahuje také bezklíčové odemykání a startování a spoustu další příplatkové výbavy.

Podmínky účasti

Podrobné informace o soutěži, včetně kompletních podmínek, jsou k dispozici na webové stránce Rohlik.cz. Soutěže se mohou účastnit všichni zákazníci starší 18 let s registrovaným účtem na Rohlik.cz. Pořadatelem soutěže je společnost VELKÁ PECKA s.r.o., provozovatel e-shopu Rohlik.cz.

Zdroj: Rohlík.cz