Společnost LE & CO

Ing. Jiří Lenc, s.r.o. v současnosti představuje jednoho z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných specialit na českém trhu. Díky neustálému rozvoji, investicím do modernizace výroby, pružné reakci na požadavky trhu a maximálnímu důrazu na kvalitu, chuť a image našich výrobků, je značka LE & CO vnímána jako úspěšná, stabilní a důvěryhodná a již dlouho zůstává v popředí zájmu konečných spotřebitelů. Vysokou kvalitu výroby, systém hygieny a bezpečnosti potravin zaručují mimo jiné certifikace dle mezinárodních potravinářských standardů ISO 9001, FSSC 22.000, IFS a HACCP. Pro konečné spotřebitele i naše obchodní partnery je jistě jednou z klíčových informací, že všechny výrobky společnosti LE & CO jsou přirozeně bezlepkové, vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.

Stále se rozšiřující nabídka našich plátkovaných výrobků i tzv. velkospotřebitelského balení pro pultový prodej je tvořena jak tradičními, léty odzkoušenými produkty, tak novinkami, především z kategorie šunek nejvyšší jakosti. Právě výroba těchto nejkvalitnějších šunek představuje pro společnost LE & CO jednu z priorit. Samostatnou, neméně důležitou kapitolou, je pro nás výroba Šunky pro děti, která svého času představovala jediný výrobek tohoto typu mezi konkurencí a která se těší dlouhodobě velké pozornosti zákazníků. Typický, kostičkovaný vzhled plátkovaných výrobků LE & CO i řady našich produktů určených k pultovému prodeji je mezi konkurencí nepřehlédnutelný a společně s vyváženou chutí a vysokou kvalitou zpracování činí z mnoha z nich špičku ve své kategorii na trhu.

Společnost LE & CO je součástí podnikatelského prostředí v České republice již téměř 25 let. Jako rodinný podnik ji v roce 1990 založil pan Ing. Jiří Lenc a po úspěšném překonání mnoha počátečních nástrah a překážek se mu společně s širší rodinou a blízkým kolektivem spolupracovníků a přátel podařilo vybudovat silnou prosperující firmu. Jejich neutuchající elán a úsilí vyústily v roce 2007 ve vybudování a dokončení nového moderního výrobního areálu v Jirnech u Prahy, což znamenalo zásadní mezník v historii společnosti a možnost dalšího rozvoje a růstu, který trvá dodnes.

Foto: LE & CO