Luxusní gastro zážitek s profesionálním rozvozem u vás doma

Nezapomínejte na sebe a udělejte si radost třeba skvělým obědem nebo luxusní večeří. W RESTAURANT vám ji připraví a krásně naservírovanou dovezeme až k Vám domů. Žádné otravné plastové krabičky a příbory nebo studené jídlo. Přesvědčte se, že i doma může být jídlo zážitkem.

To, že si k nám nemůžete zajít, neznamená, že nemáte šanci ochutnat naše proslulé steaky připravené na speciálním grilu na dřevěné uhlí. Nebo že si nemůžete pochutnat na čerstvé rybě, domácích těstovinách nebo hříšném dezertu.

Nemáte při home officu čas vařit oběd a někdy ani večeři? Nebo snad raději chcete strávit příjemný večer s partnerem či rodinou než u plotny? Stačí si vybrat z našeho bohatého menu šitého na míru pro masožravce i vegetariány. A do hodiny si na něm už budete pochutnávat.

Rozvoz jsme totiž vyladili k dokonalosti. Zapomeňte na plastové krabičky a příbory, chceme, aby jídlo bylo zážitkem za všech okolností. Pokrmy balíme pečlivě tak, aby nevychladly a neztratily svou chuť. A okamžitě je odvážíme až k Vám domů, každý den včetně víkendů.

To, že se naše snaha vyplácí, dokazují spokojení hosté pochvalující nejen rychlý rozvoz, ale i servírování a chuť. Nejeden náš zákazník byl překvapen, že šťavnatý steak je stále tak dobrý, i když musel urazit vzdálenost z naší kuchyně až k Vám do obýváku. A právě tyto milé recenze nám dodávají sílu vařit a dělat našim zákazníkům dál.

Kromě široké nabídky výborné středomořské kuchyně, nabízíme také velký výběr kvalitních vín, které posunou výborné jídlo ještě o další level. Páry toužící po romantické večeři pak jistě nadchne menu pro dva, které obzvláštní nejeden dlouhý zimní večer.

Dokud nebudete moci vy k nám, přijedeme s kvalitním jídlem a pitím my k Vám!

www.wrestaurant.cz